Bitcoin zničil zlato, no Peter Schiff ho opäť označil za bublinu

1

Peter Schiff je v poslednej dobe v obrovskom strese. Polícia vyšetruje jeho banku Euro Pacific. Je podozrivá z daňových únikov a sprostredkovávania nákupov zlata kriminálnikom z celého sveta. Peter tento tlak samozrejme musí niekde ventilovať a nedivíme sa, že si vybral Bitcoin. Aspoň si môže opäť krásne pokecať s našou skvelou komunitou.

Zatiaľ čo jeho syn na Bitcoine krásne profituje, Schiffove zlato tento týždeň kleslo o 4%. Opäť mu tak nevyšla predikcia, podľa ktorej malo ísť hore na nové ATH a Bitcoin na nové low.

Schiff sa napriek tomu rozhodol zaútočiť na Bitcoin a na Twitteri ho označil za najväčšiu bublinu histórie. Dokonca väčšiu, než dotcom bubble či bublina na trhu s nehnuteľnosťami. Hodlerov opísal ako extrémne tvrdohlavých ľudí, ktorí sú skalopevne presvedčení, že ich investície im prinesú bohatstvo.

My na Kryptomagazine si netrúfame odhadnúť, či má pravdu alebo sa mýli. Ťažko povedať. Nikto nemá vešteckú guľu. Avšak sústavné zlyhania Schiffových predikcií a cenový vývoj Bitcoinu za posledné roky naznačuje, že ide o veľmi dobrú investíciu. Rozhodne lepšiu, než zlato, ktoré oproti doláru neustále klesá (ak započítate infláciu).

Nakoniec, všimli si to aj inštitucionálni investori, ktorí v tomto roku do Bitcoinu investujú viac, než kedykoľvek predtým. A to začala kríza!

Pozrite si túto legendárnu debatu Petra Schiffa s Bitcoin proponentom Anthony Pomplianom. Je noc a lockdown. Čo iné teraz chcete robit?

VIDEO – Schiff vs Pompliano – Zlatá Debata, ktorú musia vidieť všetci!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Javoko

Bitcoin zničil zlato? Zlato kleslo za týzden o 4%? A bitcoin nikdy neklesol za týždeň o 30% že? Ako dlho sa investuje do drahých kovov a ako dlho existuje bitcoin? Aká je kapitalizácia zlata a bitcoinu?

Panebože, čo to tu píšete za bludy.

Vyzývam majiteľa tohto portálu aby si kontroloval články pretože niektoré sú úplné bludy a každý kto má trochu ánung o investovaní nemôže brať tento portál vážne.