Bitcoin ide zosmiešniť akcie – FTX spúšťa stock/BTC obchodné páry

0

Derivátová kryptoburza FTX dnes predstavila produkt, ktorý konečne ukáže silu Bitcoinu. Hodnota akciových trhov celé desaťročia rapídne stúpa. Niet divu, veď sú denominované v mene, ktorej hodnota sa každým dňom stráca.

Fed v tomto roku vytlačil bilióny dolárov, ktoré následne napumpoval do veľkých amerických firiem. Zachránil tak trhy, no nie tým, že by podporil ekonomiku. Jednoducho dostatočne znehodnotil dolár a ľudia sa voči tomu nebúria, pretože dôsledky pocítia až o pár rokov.

Bitcoin lepšie reprezentuje hodnotu

Bitcoin je síce volatilný, no za posledné roky sa z neho stal oveľa lepší nositeľ hodnoty, ako akákoľvek fiat mena. Je preto dáva zmysel obchodovať akcie práve voči Bitcoinu. A teraz je to možné! Burza FTX po novom umožňuje trading populárnych akcií ako Amazon, Apple či Tesla voči Bitcoinu.

Akcie sú na burze reprezentované v tokenizovanej forme. Tieto frakčné akciové kontrakty obchodníkom umožnia staviť na Bitcoin alebo akciu bez nutnosti zbytočného medzikroku cez dolár alebo inú fiat menu a platenia poplatkov navyše.

Sledujte vývoj akcií voči Bitcoinu

Ak vás táto možnosť zaujala, určite si vytvorte účet na FTX a a buďte medzi prvými, čo obchodujú akcie voči BTC. Na vytvorenie účtu nie je potrebné žiadne overovanie dokladov.

>>>Vytvoriť účet na FTX<<<

Čo myslíte, čo bude viac rásť? Bitcoin alebo Tesla? Teraz môžete profitovať z oboch.

Bude naozaj zaujímavé sledovať dlhodobý vývoj akcií denominovaných v BTC. Konečne sa ukáže, čo má väčší potenciál. Virtuálna mena alebo reálna firma?

Ako bude podľa vás vyzerať cenový vývoj akcií voči Bitcoinu?

View Results

Loading ... Loading ...

Iba do konca októbra máte šancu zdarma vyskúšať členstvo v našej VIP skupine:

Posledná šanca získať VIP členstvo ZDARMA – akcia platí do konca mesiaca

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre