Bitcoin uzavrel weekly sviecu nad 13 000 $, čo to znamená pre trh?

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

BTC konečne po 3 rokoch prerazil silnú rezistenciu na 12 000 USD a drží sa zatiaľ nad ňou. Hovorím konkrétne o týždennom grafe, na ktorom od roku 2017 pravdepodobne po prvý krát uvidíme sviečku, ktorá zakončí nad silnou rezistenciou. V roku 2019 sme sa síce chvíľu motali okolo 13 000 USD, však je zjavné, že toto bol len fake pohyb a neskôr sme išli hlboko pod 10 000 USD.

Nezmeškajte naše spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu) a nezabudnite nás sledovať na facebooku.

Bitcoin ukazuje silu – Ale dajte si pozor na toto!

Bitcoin zatiaľ pokračuje v bullish trende a aj vďaka tomu nám posledné obchody krásne vyšli v zisku. Počkali sme si na korekciu a nakúpili. A presne rovnaký systém value tradingu používam aj teraz. S očakávaním, že príde korekcia idem vstupovať do trhu cez limit order na 12 600 USD. Celý set-up si rozoberieme na streame.

ADA/BTC – Toto chceme vidieť!

Zámerne som vybral altcoin ADA, pretože tomuto altcoinu sa budeme počas zajtrajšieho streame pravdepodobne najdlhšie venovať. Na grafe môžeme sledovať úplne ukážkový signál na nákup. Práve konsolidácia na dne je to, čo chceme hľadať.

Prihláste sa na odber BitLink videí a nezmeškajte naše spravodajstvo.

Tešíme sa na vás!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre