Bitcoin musí udržať túto líniu
Bitcoin musí udržať túto líniu. Zdroj: Shutterstock.com/rzoze19

Skúsený obchodník sa vyjadril k aktuálnej situácii, ktorá by mohla nastať v prípade najsilnejšej kryptomeny. Bitcoin musí podľa jeho slov udržať nasledujúcu kľúčovú úroveň.

Bitcoin sa v tomto prípade odrazí

Trh s kryptomenami prežil v posledných dňoch pozitívnejšie obdobie, ktoré opäť zastavil FED svojím zvýšením úrokových sadzieb o 75 bázických bodov. Cesta pre zdolanie hranice 21 000 dolárov je tak opäť zastavená. Skúsený obchodník Ali Martinez vo svojej najnovšej analýze identifikoval kľúčovú úroveň, ktorú musí BTC udržať, aby sa mohol odraziť na 21 000 dolárov.

V súčasnosti máme na trhu viac ako päť miliónov eur. Pokiaľ Bitcoin udrží hranicu 19 800 dolárov, mohol by sa dostať späť na 20 500 dolárov a následne je cieľom hranica 21 000 dolárov,“ uviedol Martinez.

Prečítaj si tiež: Jeden z najhľadanejších ľudí v USA okomentoval Bitcoin a Nakamota

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Podobný, aj keď o čosi optimistickejší názor, zdieľa aj ďalší populárny obchodník Michaël van de Poppe, ktorý očakáva pokračovanie rastu, ak budú prekonané minimá na úrovni 20 000 dolárov.

V najbližších mesiacoch s najväčšou pravdepodobnosťou dôjde k úľave v podobe rastu,“ dodal Poppe.

Podľa jeho slov bude dôležité sledovať Index nákupných manažérov (PMI) a údaje o nezamestnanosti v USA. Martinez poznamenal, že sleduje aj úroveň akumulácie BTC. Za posledné dva týždne bolo v sieti vytvorených 9 nových adries, ktoré držia od 10 000 do 100 000 BTC. Celkovo bolo nahromadených takmer 190 000 BTC v hodnote 3,8 miliardy dolárov. Tento faktor už tradične môže byť náznakom nadchádzajúceho rastu a zvýšeného záujmu investorov o Bitcoin.

Čítaj ďalej: Táto kryptomena môže narásť až 10-krát, tvrdia niektorí analytici. Môže za to táto novinka!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance