Bitcoin mierne zakopol, vráti sa do trhu konečne dynamika?

0

Bohužiaľ sme sa od poslednej analýzy na Bitcoin stále nikde nedostali. Trh sa len na veľmi krátku dobu potkol, takže čisto z technickej stránky sa nič také nestalo. Ale toto zakopnutie bolo pomerne agresívne a hlavne altcoinový trh zareagoval dosť podráždene. Teda, aj keď samotný drop nebol nijako závažný, možno by sme ho mali brať ako avízo, že na trh pomaly prichádza väčšia dynamika.

A ako je na tom vlastne zvyšok krypto trhu? V dnešnom livestreame o 19:00 na kanáli Bitlink si nerozoberieme len Bitcoin, ale zameriame sa aj na altcoinový trh. A vzhľadom k tomu, že sa nám kopia býčie signály na zlate, podrobne si rozoberieme aj trh so žltým kovom. Okrem toho si v rýchlosti pozrieme aj akciové indexy, kde stúpa volatilita.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom facebooku.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.