Bitcoin je už desať dní biliónové aktívum, hodnota všetkých coinov prekonala 2 bilióny

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Viac ako 10% ponuky BTC bolo presunutých, zatiaľ čo trhová kapitalizácia Bitcoinu bola od 26. marca viac ako bilión dolárov. To naznačuje silnú podporu v cenovom rozpätí nad 50 000$.

Podľa správy z 5. apríla Week on Chain od poskytovateľa analytiky on-chain Glassnode, Bitcoin po prvý raz zaznamenáva trhovú kapitalizáciu 1 bilión dolárov viac ako týždeň. Ide o silné vyjadrenie dôvery v Bitcoin a túto triedu aktív ako celok, uvádza sa v správe.

Kapitalizácia Bitcoinu sa drží nad 1 biliónom dolárov, čo predstavuje 10,6% obežnej zásoby. V správe sa uvádza, že rozsah ceny okolo hodnoty 50 000 dolárov ukázal najsilnejšiu podporu od čias kedy sa Bitcoin obchodoval za 11 000$.

Trhová kapitalizácia Bitcoinu prvýkrát prekonala míľnik 1 bilión dolárov 19. februára, avšak nasledujúcich 17 dní sa rýchlo znížila späť na 12-cifernú hodnotu. Dňa 9. marca opäť kapitalizácia dosiahla 13 číslic, ale ďalšia korekcia znížila kapitalizáciu Bitcoinu späť na 950 000 dolárov. Kapitalizácia Bitcoinu však teraz zostala od 26. marca nad 1 biliónom dolárov.

Čítajte tiež – TOP dôvody, prečo začať s obchodovaním kryptomien

Mineri BTC znovu akumulujú

Glassnode analyzoval Bitcoin UXTO realizovanú distribúciu cien (URPD), aby ukázal významné nedávne objemy nad kapitalizáciou 1 bilión dolárov.

Termín UTXO sa vzťahuje na množstvo digitálnej meny, ktoré zostalo niekomu po vykonaní transakcie s kryptomenou. UTXO sa spracúvajú nepretržite a sú zodpovedné za začatie a ukončenie každej transakcie. Aj keď potvrdenie transakcie vedie k odstráneniu použitých mincí z databázy UTXO, záznam použitých mincí stále existuje v hlavnej knihe.

BTC UTXO Realized Price Distribution: Glassnode
BTC UTXO Realized Price Distribution: Glassnode

Správa konštatuje, že bitcoinoví ťažiari sa vrátili do „akumulačného režimu“, čo signalizuje ďalšiu vzrastajúcu tendenciu, keď sa baníci opäť vrhajú na svoje novo razené mince za vyššie ceny.

Jednoduchá stratégia, ktorá vám umožní zarábať BTC a je vhodná aj pre začiatočníkov

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre