Bitcoin sa znovu prepadáva
Bitcoin sa znovu prepadáva. Zdroj: Shutterstock.com/Quality Stock Arts

Bitcoin rešpektoval rezistenciu vlajky a pokračuje v klesajúcom trende. Potenciálny reverzný pattern sa Bitcoinu nepodarilo potvrdiť. Navyše sme neudržali support na hladine 40 000 $, čo znamená, že cena stále neúspešne hľadá dno a korekcia neustupuje. Kde sa nachádzajú ďalšie supporty a targety?

BTC vstúpil do zóny akumulácie medzi 30 000 $ a 40 000 $. Celá táto zóna sa vyznačuje silným objemom transakcií a mohla by tak slúžiť ako odrazový mostík. Na ktorej hodnote to však bude, nemožno odhadnúť. Point of control sa nachádza na hladine 37 150 $. Aj tu ale platí, že cena musí dosiahnuť vyššie minimá a následne aj maximá.

Bitcoin sa znovu prepadáva. Zdroj: TradingView
Bitcoin sa znovu prepadáva. Zdroj: TradingView.

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzujeme 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Až 43 % objemu obchodovania s BTC prebieha počas trhových hodín v USA

Bitcoin sa znovu prepadáva

Trhová cena sa prepadla o 12 % za jediný deň, čo môže znamenať, že sme blízko lokálneho minima. Naznačuje to aj RSI, ktoré opäť vstúpilo do zóny prepredanosti. Napriek tomu, že sa formuje minimum, sme stále ďaleko od odrazenia trendu. Netreba zabúdať na to, že stále môže ísť o posledný definitívny výplach predtým, ako bude pokračovať rast.

Z dlhodobého hľadiska sa BTC nachádza v reakumulačnej zóne, pričom rezistenciou je zóna ATH a supportom je hladina 30 000 $. Táto zóna bude pre budúci vývoj ceny významná. BTC by však musel udržať hladinu 30 000 $. Zatiaľ tak budeme sledovať, kedy znovu Bitcoin zaznamená zníženú volatilitu.

Mohlo by ťa zaujímať – Glassnode analýza – 30 % ponuky BTC je v strate, čo signalizuje odraz cien nahor

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre