Bitcoin na 23 000 dolárov
Bitcoin na 23 000 dolárov. Zdroj: Shutterstock.com/Visual Unit

Bitcoin podľa očakávania pokračuje v sideway štruktúre, ktorá je ohraničená hladinami 17 600 $ a 23 000 $. Zdá sa tak, že na istý čas v tomto intervale cena zotrvá. Z krátkodobého hľadiska sa dokonca zdá, že Bitcoin bude prekonávať rezistenciu. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým stagnuje na 44,08 %.

Bitcoin sa krátkodobo nachádza presne na rezistencii z maxím korekčného legu. Táto rezistencia je však iba krátkodobá, a preto nemá význam pri formovaní reverzie trendu. Môže byť však predzvesťou rastúceho legu na target 23 000 $. Tak by sa sformoval pattern head and shoulders.

Bitcoin head and shoulders
Bitcoin head and shoulders. Zdroj: Tradingview

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Ako dlho môže trvať kryptomenám, kým sa spamätajú z pádu?

Bitcoin bude krátkodobo rásť

Ak by sa cene podarilo prekonať 23 000 $ a preraz by bol podporený objemami, je reálne, že by cena išla až na ďalšiu rezistenciu cca 26 500 $. Zatiaľ však tento scenár nemá význam sledovať, keďže objemy nemáme a nie sme ani zďaleka na targete 23 000 $.

Ak zhrnieme aktuálny stav na grafe BTC, formuje sa bočný pohyb a pravdepodobne najbližšie dni v ňom bude cena pokračovať. Bullish prerazenie a signál nastane pri 23 000 $ a bearish pri hladine 17 600 $.

Mohlo by ťa zaujímať: Do čoho investovať počas vysokej inflácie? Porovnanie globálnych trhov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance