Bitcoin a Ethereum čaká masívny rast
Bitcoin a Ethereum čaká masívny rast. Zdroj: Shutterstock.com/DUSAN ZIDAR

Populárny analytik očakáva v nasledujúcom období totálnu kapituláciu predajcov. Bitcoin a Ethereum čaká masívny rast. Aké sú najdôležitejšie hladiny?

Bitcoin a Ethereum čaká rast

Skúsený obchodník a analytik Jason Pizzino si myslí, že sa trh s kryptomenami už ocitol na dne, a preto neočakáva ďalší pokles. Vo svojom najnovšom videu na YouTube uviedol svojim fanúšikom, že nepredpokladá pokles Bitcoinu na 10 000 dolárov tak, ako väčšina analytikov. BTC však musí splniť jednu dôležitú úlohu – dosiahnuť lokálne maximum z augusta 2022.

„Ak sa dostaneme o niečo vyššie k ďalšiemu swingovému vrcholu na úrovni 23 000 dolárov a, samozrejme, aj k tzv. Wyckoffovmu flipu na úrovni 23 200 dolárov, môžeme očakávať dosiahnutie ďalšieho maxima na úrovni 25 000 dolárov. Predajcovia sú podľa mňa porazení už teraz. Bitcoin na 10 000 dolárov jednoducho neklesne. Zabudnite na to,“ uviedol Pizzino.

Prečítaj si tiež: Legendárny investor Peter Brandt: „Bitcoin čaká ešte jeden strmý pád a potom sa odrazí od dna“

V prípade Etherea môžeme byť podľa analytika svedkami omnoho silnejšieho rastu ako u BTC. Analytik na záver, dodal, že na potvrdenie jeho predpovede stačí, aby bola prelomená dôležitá línia predajcov.

Ethereum určite vykazuje väčšiu silu. Taktiež môžete zabudnúť na nejaký pokles. Len čo prelomíme dôležitú hladinu, bude to ďalší dôkaz toho, že sme svedkami dna u Bitcoinu aj Etherea. Potom bude nasledovať masívna akumulácia,“ dodal Pizzino.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance