Binance spúšťa ďalšiu staking akciu s odmenou 34,79% APY! – Využi možnosť pasívneho príjmu

0

Najväčšia kryptoburza Binance oficiálne spúšťa v poradí už piatu promo akciu s názvom “High-Yield Staking Offer”. V podstate ide o formu stakingu s veľmi zaujímavým ziskom. Binance ponúka na staking tieto coiny: OGN, CELR, ROSE, RAMP, IOTX a KNC. V prípade tejto ponuky Binance ponúka až 34,79% APY.

Akcia nadobúda platnosť 15.júna o 23:59

Staking s formátom uzamknutia – tu platí pravidlo kto skôr príde ten získa výhodu.

Obdobie kalkulácie úrokov – Toto obdobie nadobudne platnosť od polnoci dňa uzamknutia pozície až do konca platnosti akcie.

Ako začať stakovať a vyberať zisk?

Nemáte ešte vytvorený účet na burze Binance? Vytvorte si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate 5% doživotnú zľavu .

Čas vyplácania úrokov bude prebiehať na dennej báze.

Binance staking odmeny
Binance staking odmeny

Používatelia, ktorí sa rozhodnú zapojiť to tejto akcie si môžu svoje aktíva pozrieť v časti “Wallets > Earn > Locked Staking > Locked.

APY sa bude aktualizovať na dennej báze na základe odmien za staking na danom reťazci a taktiež bude závislé od zobrazenia stránky v daný deň.

Produkty “Locked Staking” budú odblokované 1 deň.

Čo sa týka často kladených otázok, tak používatelia majú možnosť rozhodnúť sa, či majú záujem o predčasné vyplatenie. V tomto prípade sa istina vráti na spotový účet a od tejto hodnoty sa odpočíta distribuovaný úrok. Vzhľadom na rozdielne časové pásma je doba zaevidovania tokenov približne 48 až 72 hodín.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.