Analýza EOS a BNB – Bol dnešný pokles posledný?

0

Bitcoin počas dnešného dna strhol dole aj altcoiny. Pokles o 10 % bol na dennom poriadku. Aktuálna korekcia, ktorá trvá od 19.05.2021 sa zdá, že bude nekonečna. Nemusí to ale tak byť. Väčšina coinov sa už začína odrážať od dôležitých hladín a na trhu vidíme známky postupného odrazu. Bol dnešný pohyb posledným zo serie prepadov, ktoré zažil trh od polovičky mája?

EOS – Dôležitý odraz?

Podobne ako celý krypto trh, tak aj EOS dneska stratil na hodnote. Aktuálne sme na rozhraní veľkého rozhodnutia. Keďže sa EOS zastavil na dosť dôležitej bullish line, tak treba sledovať aktuálnu reakciu. V prípade bearish break out pohybu prvá zástavka môže byť až niekde na 1 000 satohsi. Nie je vylúčene, že aj ešte nižšie. Na druhej strane ako bolo spomenuté vyššie, tak sila na trhu je a ja by som sa ani nedivil, keď by dnešný pohyb bol posledný. Osobne sa prikláňam skôr k názoru, že príde k odrazu a budeme pokračovať v raste.

Analýza EOS - zdroj: https://s3.tradingview.com/
Analýza EOS – zdroj: https://s3.tradingview.com/

Bitcoin Skupina pre začínajúcich traderov a študentov do konca toto týždňa ponúka 50 % zľavu na členstvo trading room a signály. Využi ponuku a pridaj sa ku skupine traderov. 

>>>Začať obchodovať teraz<<<

BNB – Nové ATH?

Binance coin sa rovnako veľmi pekne spamätal z posledného poklesu. Od lokálneho dna urobil viac ako 60 % zhodnotenie a nemá problém ani v tomto ťažšom období pokračovať v bullish trende. Jedná sa o veľmi silný fundamentálny coin, ktorý má potenciál ku skorému chyteniu nového ATH.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.