Binance Regulacie
Binance_Regulacie Zdroj: www.shutterstock.com/salarko

Binance, jedna z najpopulárnejších kryptobúrz na svete, oznámila, že pripravuje zmeny, aby mohla bližšie pracovať s regulátormi.

Generálny riaditeľ Changpeng Zhao uviedol, že spoločnosť je pripravená v budúcnosti použiť potrebné revízie, aby premenil súčasnú kryptoburzu na regulovanú finančnú inštitúciu. Takáto je reakcia Binancu na niekoľko závažných otázok, ktoré majú nachystané rôzne regulačné orgány po celom svete.

Môže ťa zaujímať: Laos legalizuje ťažbu Bitcoinu a obchodovanie s kryptomenami!

Binance sa chystá na zmeny

Binance, najväčšia kryptoburza na svete podľa objemu obchodu (volume of trade), oznámila, že pripravuje zmeny tak, aby vedeli spĺňať požiadavky regulátorov. Vyhlásenie generálneho riaditeľa spoločnosti Binance Changpeng Zhao: ,,Nakoľko prevádzkujeme centralizovanú burzu, v tíme sme si uvedomili, že potrebujeme k tomu centralizovanú entitu, aby sme bezproblémovo spolupracovali s regulátormi”.

Z rozhovoru je očividné, že nedávne regulačné problémy, ktorým burza čelí, celkom zmenili víziu vedenia o tom, ako sa rôzne záležitosti musia vykonávať za účelom dodržiavania predpisov. Riaditeľ vyhlásil: ,,Musíme mať jasné záznamy o zodpovednosti zainteresovaných strán, transparentnosti a je taktiež potrebné kontrolovať možné riziká. Ako najväčší hráč v kryptopriemysle sa musíme prispôsobiť. Pripravujeme zmeny, aby sme zjednodušili prácu s regulačnými orgánmi”.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prišla nová posila

Binance aktívne najíma profesionálov, aby zintenzívnil svoju prácu na dodržiavanie predpisov a sprísnil kontrolu nad finančnými prostriedkami, ktoré sa obchodujú na platforme. Včera vedenie oznámilo, že bol zamestnaný Nils Andersen Röed, špecialista na darkweb.

Minulý mesiac sa k spoločnosti pridal aj Greg Monahan, ktorý pracoval ako vyšetrovateľ kriminality na ministerstve financií USA. Bol vymenovaný za globálneho spravodajcu proti praniu špinavých peňazí, a taktiež aby zlepšil politiku AML (anti-money laundering) vo vnútri najväčšej kryptoburzy na svete.

Čítaj ďalej: Denný odliv 1,2 miliardy $ v ETH za jediný deň – porastie cena tokenu? 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre