Binance Coin [BNB] dobýja nové maximá – Už je 25% nad posledným All Time High!

BITmarkets BITmarkets

Burza Binance sa teší obrovskej obľube medzi obchodníkmi s kryptomenami. S denným volume dosahujúcim miliardu dolárov sa niet čomu diviť, že burzovná kryptomena Binance Coin stále rastie. Ako prvá z veľkých coinov po prepadoch v roku 2018 dosiahla nové All Time High a momentálne dobýja stále nové maximá.

Už zase na koni

BNB sa po otestovaní rezistencie na ATH z roku 2018 ocitol v menšej korekcii a relatívne zdravím spôsobom padol o 9 $ na najbližší support. Odtiaľ nasledoval odraz až na tohto-týždňových 34 $ a späť na aktuálnych 31,5 $.

Táto kryptomena je na historicky najvyšších hodnotách, a tak sa nemôžeme pozrieť na dáta z minulosti a z nich sa pokúsiť odhadnúť budúci vývoj. Môžeme však využiť rôzne indikátory, zohľadniť fundament…

Momentálne asi najsľubnejšie vyzerá očakávané spustenie obchodovania na páku. Binance túto funkciu chystá už nejakú dobu a v poslednej dobe to teasuje aj na Twitteri.

Bude predstavenie margin tradingu hlavnou featurou novej Binance aplikácie? Pravdepodobne áno. Na Kryptomagazine sme o tom už niekoľkokrát písali.

A bude potom možné obchodovať na páku aj BNB? Takmer určite! Ide o jeden z mála coinov, ktorý má v kóde premennú isMarginTradingAllowed” nastavenú na true. Konkrétne pri pároch BNB/BTC a BNB/USDT.

1W BNB/USD - Binance

1W BNB/USD – Binance

Oplatí sa teda teraz nakupovať BNB?

Ja osobne by som počkal na ďalší prepad a otestovanie minuloročného ATH. Nákup za 25 $ bude veľmi výhodný a tak nízko už pravdepodobne BNB nikdy neuvidíme. Samozrejme, nemôžeme to vedieť na 100 %. Napríklad Bitcoin by v tomto smere mohol výrazne zamiešať karty. Ešte stále je možné, že sa počas leta prepadne na 4000 – 5000 $, čím by so sebou určite strhol aj Binance Coin. Na druhej strane, BNB často Bitcoin ignoruje a ide si svoje takže…

Rozhodnutie je samozrejme na vás.

Čo čítať ďalej?

Pozrite sa, ktoré kryptomenové páry budú mať ako prvé povolené obchodovanie na páku!

[HOT] Margin trading na Binance? – Už čoskoro na týchto obchodných pároch! (nepotvrdené)

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: