Binance zase (ne)funguje + 70% zľava na poplatkoch
Binance zase (ne)funguje + 70% zľava na poplatkoch Zdroj: shutterstock.com/Grey82

Populárna kryptoburza Binance po niekoľkých dňoch zase funguje. Dôvodom neplánovanej odstávky bola podľa oficiálnych správ nepodarená aktualizácia serveru. Vedenie ešte včera poprelo, že by za problémy boli zodpovední hackeri. O všetkom sme vás okamžite informovali v našom článku.

EDIT/ Binance ešte nie je online vo všetkých krajinách a niekde je spojenie nestabilné.

Chanpeng Zhao vysvetľuje situáciu

Burza momentálne prechádza do produkčného stavu a čoskoro snáď začne obsluhovať prvých zákazníkov. Šéf firmy – Changpeng Zhao, na sociálnych médiách napísal:

“Zaznamenali sme problémy so replikou našej databázy, čo spôsobilo, že niektoré dáta nie sú synchronizované. Potrebujeme ich zase synchronizovať, čo zaberie niekoľko hodín. Žiadne dáta sme nestratili.”

A neskôr dodal:

“Náš poskytovateľ cloudu zaznamenal DDoS útok na servery. Tento problém bol vyriešený, ale mal nejaké vedľajšie efekty.”

Takže hackeri nakoniec prispeli k súčasnej situácii. Dôležité však je, že sa im nepodarilo ukradnúť žiadne mince.

Burza sa zákazníkom revanšuje znížením poplatkov

Ako ospravedlnenie za nepríjemnú situáciu a vzniknuté škody Binance na dva týždne zníži poplatky za obchodovanie o 70%. To je síce pekné gesto, ale ešte lepšie by bolo, ak by ich servery proste nepadali.

Sledujte nás na facebooku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance