Uvidíme Bitcoin ten rok na 20 000 dolárov
Uvidíme Bitcoin ten rok na 20 000 dolárov, zdroj: shutterstock.com/FFF Studio

Rok 2022 je sprevádzaný veľkými poklesmi na trhoch. Zatiaľ čo Bitcoin stratil 35 %, niektoré altcoiny sú v strate dokonca viac ako 60 %. Najznámejšia kryptomena dokonca zaznamenala rekord v počte až 9 po sebe idúcich červených týždenných sviečok.

Aká bude druhá polovička roka pre Bitcoin?

Bitcoin po poslednom poklese už takmer mesiac konsoliduje na 30 000 USD, čím sa nám začína tvoriť letná uhorková sezóna. V minulosti Bitcoin iba zriedka počas letných mesiacov zaznamenal veľký pohyb. Ten prichádzal až v septembri, respektíve počas jesene. Preto ak sa aj bude rozhodovať o prípadnom pokračovaní rastúceho trendu alebo ďalšieho poklesu, tak to môže byť až v poslednom kvartáli tohto roka.

Ako vidia ďalší cenový vývoj Bitcoinu naši čitatelia? Hlasujte v ankete:

Aký bude cenový vývoj na Bitcoine?

View Results

Loading ... Loading ...

Prečítaj si aj: Ako zarábať cez Binance staking s odmenou až do 100 % APY?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance