[ANKETA] Myslíte si, že už skončil medvedí trh a otočil sa trend?

BITmarkets BITmarkets

Apríl je zatiaľ ku kryptomenám veľmi prívetivýBitcoin za posledné tri dni zvýšil svoju cenu o 1 000 $ a prekonal tak rezistenciu (4 200 – 4 500 $), ktorá nás štyri mesiace obmedzovala v pohybe. Dlhodobá konsolidácia tesne pod touto rezistenciou a následný prienik smerom hore naznačujú, že medveďom došiel dych a trhu sa opäť zmocňujú býci. A zatiaľ čo ešte rozhodne nemáme vyhraté, situácia vyzerá vcelku pozitívne. 

Názory odborníkov na to, či už skončil downtrend, sa rôznia. Niektorí hovoria áno, iní zase nie. Bitcoin však v posledných mesiacoch nazbieral množstvo pozitívneho fundamentu, ktorý by teraz mohol hrať v náš prospech. Či už ide o Bitcoin Custody od FidelityBakkt, snahu CBoE o vytvorenie BTC ETF alebo záplavu nových služieb od klasických kryptomenových spoločností ako je CoinbaseBinance a ďalšie. Tieto správy Bitcoin ovplyvňujú hlavne z dlhodobého hľadiska.

Myslíte si, že Bitcoin nazbieral dostatok skutočného pozitívneho fundamentu na to, aby začal nový UPtrend?

Aby sme mali všetky výsledky pekne pokope, hlasovať môžete tu.

Bitcoin v 3 700 – 4 200 $ intervale ukazoval svoju silu. Nikto ho nechcel predávať za nižšie ceny. Ani manipulácie veľkých hráčov nepomáhali. Skok do 5xxx čísel bol teda prirodzený. Trh neustále hľadá ekvilibrium medzi nakupujúcimi a predávajúcimi. Toto ekvilibrium bolo 1.4. narušené. Najbližšie týždne sa ponesú v znamení zvýšenej volatility a Bitcoin si postupne nájde nové.

Toto ekvilibrium existuje už dnes, ale zatiaľ ho nikto nepozná. Poďme ho nájsť spolu! Naša druhá otázka teda znie:

Kde sa nachádza „skutočná” cena Bitcoinu?

Aby sme mali všetky výsledky pekne pokope, hlasovať môžete tu.

Obidve ankety skončia v nedeľu 7.4.2019 o polnoci.

Chcete si vyskúšať platenú verziu Trading11? Dnes o 19:30 budete mať šancu!

[OFICIÁLNE] Vyhlasujeme Giveaway pre nových čitateľov – Vyskúšajte si plný prístup na Trading11