bull bear bitcoin

Bitcoin v posledných troch mesiacoch stagnuje na hladine 55 000 dolárov. V dobrých týždňoch sa dostal vyššie, v tých horších, ako teraz, sa zas obchoduje nižšie. Za posledný týždeň zaznamenal prepad o 20% a cena Bitcoinu dosiahla najnižšiu hodnotu od februára 2021.

Graf Bitcoinu vyzerá naozaj nepresvedčivo. Zdá sa, že sa nachádza v pásme silnej rezistencie, z ktorého sa momentálne chystá vypadnúť. Ak sa tak stane, najbližší support nájde v okolí ceny 30 000 dolárov a strhne sa poriadna panika.

1W BTC/USD – Bitstamp
1W BTC/USD – Bitstamp

Po viac než rok trvajúcom nepretržitom raste Bitcoinu a všetkých veľkých kryptomien sme sa prvýkrát dostali do bodu, kedy má väčšina ľudí vážne pochybnosti, či sa to všetko neskončí. Ako to vidíte vy?

StormGain

Je toto podľa vás koniec kryptomenového bullrunu?

View Results

Loading ... Loading ...

Na akej cene Bitcoinu budete vyberať zisky?

View Results

Loading ... Loading ...

Zaujíma vás, ako to vidia profesionálni obchodníci? Prečítajte si najnovšiu technickú analýzu nášho ekonóma Jaroslava:

ANALÝZA – Bitcoin (BTC) otestoval kľúčovú úroveň, čo teraz?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre