ANKETA – Bitcoin za 9400 $ – vytvorí nové high?

3

Krátko pred halvingom Bitcoin zaznamenal väčšiu korekciu a zo svojho high – 10 100 $ postupne padol až na 8000 $. Ide o 20% retracement, čo je pre túto kryptomenu nezvykle málo. Hlavne po tak intenzívnom raste, aký zaznamenal v posledných týždňoch.

Aktuálne však už zase letí hore a dnes dokonca na chvíľu prekonal 9400 $. Podľa technickej analýzy v pohode môže dosiahnuť 9500 $, v tom lepšom prípade dokonca aj dvojitý vrchol na 10 000 $, no potom by mala prísť ešte hlbšia korekcia. Populárnym cieľom retracementu je pre mnohých traderov 6400 $.

Prečo? To sa dozviete v našej ANALÝZE – Bitcoin na 9 000 $! Pokračujeme v býčom trende?

[caption id="attachment_50954" align="aligncenter" width="1783"]1D BTC/USD - Bitstamp 1D BTC/USD – Bitstamp[/caption]

Avšak Bitcoin má tendenciu prekvapiť aj tých najskúsenejších analytikov a často robí pohyby, s ktorými sa jednoducho nedá počítať. My veríme, že čím viac hláv, tým viac rozumu. Pokúsme sa to teda odhaliť spolu.

[poll id="114"]

Známi krypto traderi predpovedajú ďalší cenový vývoj BTC – Bude rásť?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Damiann

Ako som to odsledoval pokiaľ predikcie nenapíše Čuraj ktorý sa jediný vyzná, a to až tak že predikcia je relevantná Skoro vždy, tu vašu by som ani nebral v úvahu vzdy opak vždy

T-rex

Tiez si myslim ze TA by mali nechat na analytikov, aj ti maju niekedy problém odhadnut tie nelogicke pohyby, inak sa len novacikovia zblbnu. Rene a Ixo mali zaujimavy pohlad na trh. Magazin by mal riesit dolezite spravy co aj robi celkom dobre, trebars aj ankety môže okoreniť s nejakou odmenou v krypte, napr. 1BTC pre toho co bude najblizsie. ?

gerf654sgarf564

Nenašli by sa tu ľudia najlepšie na nejaký anonymný otvorený channel, napríklad mega.co.nz prípadne telegram na denno dennú diskusiu o krypto? Nemusíte byť all in, stačí že máte zdravý rozum. Unavuje ma tu písať komentáre a čakať na ich schválenie.