ANKETA Bitcoin za $19 300!!! Čo sa stane, až dosiahne historické maximum?

1

Minulý týždeň na trhu s kryptomenami príjemne prekvapil každého majiteľa altcoinov. Aj tie najväčšie shit mince vytvorili zisky v rádoch desiatok percent na čele s tokenom XRP, ktorý rastie aj dnes. Za posledných 24 hodín spravil ďalších 30% a prekonal hodnotu 60 centov.

Ani Bitcoin sa nenecháva zahanbiť. Za posledný týždeň vykazuje zisk 13% a nebezpečne sa približuje k historickému maximu z roku 2017. Je dosť možné, že ho nakoniec aj dosiahne, chýba mu iba iba necelých 700 dolárov, teda cca 3%.

Eufória na trhu s kryptomenami je teraz obrovská. Začínajú sa o ne zaujímať aj ľudia, ktorí ešte donedávna tvrdili, že krypto je podvod a coiny sa už nikdy nevrátia tak vysoko, ako v rokoch 2017/18.

Na týchto kryptomenách zarábajú stovky percent – Je čas nakupovať shitcoiny?

Bitcoin weekly graf

Sme uprostred ďalšieho veľkého bullrunu?

A najlepšie na tom je, že bullrun ešte ani poriadne nezačal. Teda, aspoň to tvrdí mnoho traderov. Celkovo sa očakáva, že novembrový rast je iba malé ukážka toho, čo budú kryptomeny robiť celý rok 2020.

V prípade Bitcoinu sa hovorí o parabolickom raste na 35 000 $, i keď to je jedna z najkonzervatívnejších predpovedí. Niektorí vysokoprofiloví traderi či dokonca riaditeľ obľúbeného finančného produktu New Yorskej banky Citibank očakávajú rádovo vyššie zisky.

Riaditeľ produktu americkej banky: Bitcoin dosiahne 318 000 $ v roku 2021

(článok pokračuje pod odkazom)

Riaditeľ produktu americkej banky: Bitcoin dosiahne 318 000 $ v roku 2021

Bearish argumenty pre Bitcoin

Samozrejme, stále sú tu aj skeptici, ktorí od kryptomien nečakajú nič prevratné. Jedným z nich je aj známy proponent zlata Peter Schiff, ktorý nedávno prehlásil, že Bitcoin je najväčšia bublina v histórii. Rast Bitcoinu v tomto roku pripisuje skvelej práci, ktorú odviedol americký Fed.

USA za posledných 10 mesiacov do obehu vypustili viac než 8000 miliárd dolárov, aby pokryli dopyt po svojej mene v čase krízy. Traderi tak boli ochotní dať časť svojich portfólií aj do rizikových investícií, akými sú Bitcoin, Ethereum, a ďalšie digitálne meny.

To však čoskoro skončí, keďže jedným z posledných nariadení republikánov pred odchodom Donalda Trumpa z prezidentského kresla bol zákaz vydávania pôžičiek v stave núdze. Efektívne tak zastavili oživovanie ekonomiky pomocou tlačenia peňazí, čo je bearish aj pre Bitcoin.

Desivé! Trump sa chce pomstiť celej krajine – Zastavil oživenie ekonomiky USA

Čo sa stane, až Bitcoin dosiahne cenové historické maximum?

Takže, ako to vidíte s Bitcoinom? To, že minimálne otestuje súčasné historické maximum, je celkom zjavné. Ale čo sa stane potom? Vytvorí nové, alebo sa odrazí a v roku 2021 bude padať?

Čo bude Bitcoin robiť po dosiahnutí historického maxima

View Results

Loading ... Loading ...

Ako plánujete stráviť budúci rok? Tešíte sa na veľké zisky na trhu s kryptomenami? Tak pozor, aby ste sa nepopálili, ako mnoho ďalších ľudí! Na burze je to veľmi zradné, hlavne, ak tam máte celé svoje úspory. Prihláste sa na odber BitLinku a pripojte sa dnes večer o 20:00 na náš stream. Prejdeme si tam najväčšie chyby, ktoré sa vás na trhu čakajú.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
jozomrkva

akualna ekonomicka situacia sveta neumoznuje udrzanie hodnoty fiatu a to velrybky vedia a to a kam daju peniaze a cim budu obchodovat uvidite sami.

Last edited 1 month ago by jozomrkva