[Analýza] LTC – Koniec korekcie a posledný rast ceny pred halvingom

9

Litecoin má presne za 22 dní halving. V histórii vždy mesiac pred halvingom sme mohli sledovať ako LTC spravil 100 – 300 % za niekoľko dní. Je možné, že tentoraz sa história znovu zopakuje, aj keď si nemyslím, že LTC spraví stovky percent, ale potenciál na 10 – 100 % je pomerne dosť reálny.

LTC/BTC – Koniec korekcie

ltc, [Analýza] LTC – Koniec korekcie a posledný rast ceny pred halvingom
13. 7. 2019 LTC/BTC

Litecoin od svojej minimálnej hodnoty na začiatku roka až po maximum, ktoré mal v apríli spravil 100 % zisk. Od apríla je ale v pomernej dlhej korekcii, kde sa vrátil späť na svoje hodnoty zo začiatku roka. Po 5. vlnách hore sa aktuálne nachádza Litecoin v ABC korekcii. Nákupná zóna je na úrovni okolo 0,0085 – 0,009 BTC. Ako alternatívnu buy zónu, kde je silný support, sledujem na hodnote 0,007 BTC.

ltc, [Analýza] LTC – Koniec korekcie a posledný rast ceny pred halvingom
13. 7. 2019 LTC/BTC

Litecoin aj na 1H grafe začína byť bullish. Indikátory sa začali minulý týždeň otáčať a na grafe sa vytvoril pattern Falling wedge. Falling wedge je veľmi dôležitý pattern na určovanie otáčania trendu, preto si myslím že po korekcii na LTC sa chystá ďalší cyklus UP.

LTC/USDT – Pokračuje v raste

ltc, [Analýza] LTC – Koniec korekcie a posledný rast ceny pred halvingom
13. 7. 2019 LTC/USDT

Litecoin podobne ako voči BTC aj s párom voči USDT je LTC bullish. Minulý týždeň sa opäť odrazil od spodnej trendovej čiary kanála a cena znovu rastie. Pred halvingom očakávam posledný pohyb minimálne k 114 USD. Ak by prešiel znovu break z kanála a silné Fomo spôsobené práve halvingom, cena môže prísť až k silnej rezistencii na 184 USDT.

Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Čo čítať?

Litecoin halving už v auguste! Pôjdeme dole alebo budeme ešte viac rásť?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

9
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Ľubo KGringoSamuel SlavkovskýHenry Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Henry
Guest
Henry

Nikoho to nezajímá, že je tady nulová diskuse? Teď když tak vše brutálně padá, tak má smysl ještě nakupovat LTC v očekávání 100 % růstu? Podle mě brutální riziko. LTC bylo za 20 EUR a vylezlo na 127 EUR. Takže ten růst už proběhl, jen si toho každý nevšimnul včas. Já taky ne. Při 80 EUR jsem nakupoval a včera při 90 EUR prodával. Dnes bych už byl úplně bez zisku. Takže čekat na pokles na 60 EUR a pak koupit, že to vyleze za dva týdny na dvojnásob? Spíš už to bude úplně mrtvá věc.

Samuel Slavkovský
Admin

Tiež si myslím, že Litecoin teraz čaká veľká korekcia. Uvidíme 🙂

Gringo
Guest
Gringo

Koniec korekcie

Pokračuje v raste

s párom voči USDT je LTC bullish

Ja asi nerozumim tomu krypto-trading-slangu