Ethereum evil bill cypher gravity falls red angry

Na trhu od začiatku týždňa prevláda prevažne bearish nálada a väčšina kryptomien klesá. Avšak pozor! Treba brať do úvahy, že už takmer 2 mesiace sme vo veľkom bullish markete. Súčasný pokles teda nie je ničím výnimočný. Dáva nám možnosť nakupovať opäť za lacnejšie ceny. 

Treba odlíšiť 2 rôzne druhy pohybov na markete. Prvým je trendový pohyb a ďalším je korekčný. Keďže v súčasnosti dlho rastieme, tak je na mieste očakávať minimálnu lokálnu korekciu, ktorá môže trvať napríklad aj jeden mesiac.

Bitcoina  ďalšie altcoiny pravidelne analyzujeme v našej VIP skupine.

ETH/BTC – Pokračuje v poklese!

Na altcoine ETH sledujem možné dokončenie celého bullish cyklu. Je na mieste očakávať korekčný ABC pohyb s dokončením na golden ratio hladine, teda na 0,027 BTC. Avšak všetky kryptomeny sú pomerne silne bullish, preto v prípade break out pohybu aktuálneho high na grafe by bola analýza neplatná a tým pádom rušíme order. V korekcii sa všeobecne neobchoduje, len čakáme na vyplnenie orderu.

XRP/BTC – Konečne odraz?

XRP už časť z korekcie má za sebou a chýba dokončenie poslednej vlny C. Rovnako ako v prípade ETH zatiaľ iba čakám na vyplnenie orderu, ktorý mam na golden ration hladine. Ako možnú alternatívnu zónu na nákup sledujem 2 100 satoshi, kde je okrem silného supportu  aj kľúčová bullish line, ktorá drží tento altcoin v bullish trende.

Prečítaj si aj: Analýza akcií Tesla – Po krátkej pauze zase nové historické maximum!

DASH/BTC – Key pattern!

Na altcoine DASH sa nám tvorí kľúčový bullish pattern, falling wedge. Je pomerne vysoká pravdepodobnosť, že príde razantný pohyb. DASH okrem toho pomerne dlho klesá a je rovnako na mieste očakávať minimálne lokálny bullish pohyb, ktorý bude súčasťou korekcie.

XLM/BTC – Očakávaný odraz

XLM sa nachádza na kľúčovej buy úrovni, kde sa nám tvorí zaujímavá obchodná príležitosť na nákup. Keďže nebola dokončená celá bullish štruktúra, tak sa dá očakávať počas tohto týždňa lokálny rast na 1 000 satoshi, kde chceme predať v zisku. Key buy level by mal podržať, avšak vždy je lepšie mať stoploss a ochrániť si tak účet pred väčšiu stratou kapitálu!

Viete že v našej VIP skupine takmer denne analyzujeme Bitcoin a štyri zaujímavé altcoiny? Analýzy vyzerajú podobne, ako v tomto článku. Ak máte záujem, môžete si ich vyskúšať na dva týždne iba za 5 eur, alebo na tri mesiace za dvadsať eur.

>>>Prístup si môžete kúpiť tu<<<

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance