ADA je moźno na dne korekcie
ADA je moźno na dne korekcie. Zdroj: Shutterstock.com/Dennis Diatel

ADA zatiaľ pokračuje sideway a momentálne bojuje s kľúčovou rezistenciou klesajúceho flagu. Táto potenciálna akumulačná zóna je na kľúčovom supporte. Hladina 1,20 $ totižto predstavuje dlhodobý point of control. Otázkou však zostáva, či sa cena naozaj dokáže udržať na tomto supporte, alebo nakoniec zlyhá a korekcia bude pokračovať.

Súčasný support sa nachádza presne na spomínanom point of control 1,20 $. Cena ho otestovala už 5-krát a stále ho udržuje. Lokálne maximá v súčasnej sideway štruktúre však klesajú, a preto vznikol descending triangel. Zatiaľ to vyzerá tak, že by sa tento triangel mal uzavrieť býčím legom. Posledné maximum však nebolo stále prekonané.

ADA/USD 4H
ADA/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzujeme 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Analýza BTC – obracia sa trend? Dlhodobé dno stále nie je potvrdené

ADA narazila na dlhodobý support

Posledné maximum sa nachádza na hladine 1,31 $ a v prípade, že ho prekonáme, je možný target 1,46 $. V takomto scenári sa potvrdí prerazenie rezistencie korekcie a vznikne akumulačná zóna a potenciálne dno celej korekcie. To, ako dlho bude cene trvať skutočne sa odraziť od dna a vytvoriť nový rastúci trend, je však otázne.

Počas poslednej korekcie mala ADA dosť zlú výkonnosť v porovnaní s mnohými highcapmi a cena vymazala kompletne celý predošlý rastúci trend. Na druhej strane, otvára sa nám príležitosť nakupovať pomerne lacno, pretože sa cena nachádza na dlhodobej kľúčovej supportnej oblasti.

Mohlo by ťa zaujímať – Ekosystém Cardano je na najlepšej ceste k plnej decentralizácii – spúšťa novú P2P sieť

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre