Analytici sa zhodujú – Bitcoin oficiálne odštartoval dlhodobý rastúci cyklus

Novinky Bitcoin odštartoval nový cyklus
Bitcoin odštartoval nový cyklus. Zdroj: shutterstock.com/Ground Picture/Wit Olszewski
BITmarkets BITmarkets

Bitcoin odštartoval v januári impozantný nárast, vďaka ktorému cena vzrástla o viac ako 42 %. Aj na základe tohto faktu sa veľká časť analytikov zhoduje v otázke ďalšieho rastu. Vlajková kryptomena podľa odborníkov vstupuje do nového dlhodobého rastúceho cyklu. Informoval o tom portál BeInCrypto.

Bitcoin štartuje nový cyklus

K situácii na trhu s kryptomenami sa pred nedávnom vyjadril známy obchodník a zakladateľ fondu Capriole, ktorým je Charles Edwards. Podľa jeho slov je všetko jasné. Korekcia je ukončená a môžeme sa pripraviť na ďalší rast.

Pravdepodobne sa nachádzame na začiatku nového cyklického býčieho trhu s bitcoinom,” uviedol Edwards.

Charles Edward sa opiera najmä o graf metriky, ktorá sleduje ziskovosť jednotlivých adries. Táto metrika masívne vzrástla na 70 %, čo sa považuje za bod obratu. Podobné situácie sa odohrali aj v minulosti a boli poznačené vysokou volatilitou.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Januárové výsledky rastu o viac ako 40 % sú dobrým predpokladom, že sme sa dostali z medvedieho trhu,” dodal na záver Edwards.

Podobný scenár naznačuje aj známy index chamtivosti a strachu, o ktorom sme vás v informovali aj v našom nedávnom článku: Dokáže bitcoin zdolať hranicu 24 000 dolárov? Známy index naznačuje opak a výpredaj.

Podľa ďalšieho známeho obchodníka Scotta Melkera bude kľúčovou úrovňou bitcoinu hranica 25 112 dolárov, ktorá je považovaná za silnú rezistenčnú oblasť.

Čítaj ďalej: Táto podhodnotená kryptomena môže čoskoro prudko narásť