chamtivy donald trump usa skupili zasobu lieku na koronavirus remdesivir

Americký daňový úrad IRS ponúkol odmenu 625 000 dolárov za rozšifrovanie anonymných transakcií kryptomeny Monero a Bitcoinovej Lightning Network

V mene boja proti praniu špinavých peňazí a vyhýbania sa daniam americká IRS odmení každého, kto pomôže v snahe deanonymizovať prevody kryptomeny Monero a sledovať transakcie na Lightning Network Bitcoinu.

Oficiálne prehlásenie IRS publikovala minulý týždeň a píše sa v ňom, že prijíma návrhy na funkčné prototypy do 16. septembra. Tím ktorý bude akceptovaný získa 500 000 $. Tieto peniaze majú pomôcť počas ôsmich mesiacov vytvoriť z prototypu funkčný systém na sledovanie platieb. Po úspešnom vývoji budú vývojári odmenení ďalšími 125 000 $.

Nemôžem si pomôcť, ale príde mi to ako odmena štyridsať strieborných pre Judáša za zradu Krista.

Blockchainová firma ClipherTrace, že má funkčný nástroj na sledovanie transakcií XMR, i keď zatiaľ nikto nedokázal potvrdiť jeho funkčnosť. Spoločnosť tvrdí, že vývoj nástroja jej trval rok a používať ho bude americké oddelenie Národnej bezpečnosti.

Prečítajte si: Nenažrané americké trhy na ceste ku kolapsu – Ako to ovplyvní Bitcoin?

Ak chcete anonymitu, používajte Zcash!

Deanonymizovať transakcie Monera je skutočne možné. Funguje v podstate ako jeden veľký mixér. Podobné služby na anonymizáciu transakcií fungujú aj na BTC blockchaine. Preto ja osobne vždy tvrdím, že ak nechcete aby vás sledovali, používajte Zcash. Táto kryptomena je založená na Zero-Knowledge dôkazoch a je matematicky dokázané, že prevody ZEC nie je možné sledovať. Je jedno, koľko peňazí americká vláda vloží do výskumu, matematiku neoklame.

Čo čítať ďalej?

Warren Buffett – Investovať do Ameriky môže byť chyba, peniaze posiela do Japonska

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance