Ako úspešne overiť KYC na burze Binance

0

KYC (Poznaj svojho zákazníka) začína byť bežnou súčasťou kryptomenových búrz. Tento trend sa začína rozširovať na takmer všetky veľké burzy. Dokonca podľa posledných informácií vzhľadom na nové nariadenia na burze Binance bude nutné pre používateľov si reverifikovať účet odznovu.

Podľa údajov, ktoré sme dostali od burzy Binance, by nasledujúce dni každému mal prísť pozývací mail na opätovné overenie účtu. Pre nových používateľov máme zasa dobrú správu – účty sa budú verifikovať cez umelú inteligenciu a malo by to zabrať niekoľko sekúnd. Ak nevieš ako na to, tak Binance práve pre teba zajtra bude organizovať webinár o úspešnom overení účtu.

Či už ide o prvý proces overovania alebo ste boli požiadaní o opätovné overenie vášho účtu, tento živý webinár vám poskytne odpovede, ktoré potrebujete na úspešné dokončenie procesu. Na konci vysielania poskytneme niekoľko tipov a odporúčaní, prípadne odpovieme na vaše otázky.

Pripoj sa zajtra, 18. novembra o 18:00. Odkaz na stream.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance