[AKCIA] Už iba jeden deň platí zľava až 35% na produkt ICO od Crypto Kingdom!

0
crypto kingdom obchodne signaly kryptomagazin

Druhý polrok 2018 bude podľa všetkého veľmi zaujímavý. Ten, kto je pripravený, zarobí. Ten, kto nie, bude smutný, že mu unikajú zisky. Dlhodobejšie investície do nádejných kryptomien sú skvelý spôsob, ako zhodnotiť svoje portfólio. 

Bohužiaľ, v krypto-svete je veľa coinov a ešte viac podvodov. Je tak veľmi náročné vybrať tú správnu kryptomenu, ktorá spraví slušné percento. Je nutné vedieť správne zhodnotiť potenciál technológie, ktorú daný projekt prináša, oddeliť tak zrno od pliev, prekuknúť nesplniteľné sľuby a SCAMy, vo vhodnom čase nakúpiť a samozrejme, PREDAŤ!

Presne na to sa sústredí ICO tím firmy Crypto Kingdom. Denne zhodnotia množstvo coinov a tipy na tie s najväčším potenciálom následne dávajú svojím zákazníkom. Túto službu si ešte dnes môžete zakúpiť v až 35% zľave!

Koľko táto služba stojí?

  • 3 mesiace za 480 €  TERAZ 15 % OFF – 408 €
  • 6 mesiacov za 960 €  TERAZ 25 % OFF – 720 €
  • 12 mesiacov za 1 920 €  TERAZ 35 % OFF – 1 248 €

Službu si môžete zakúpiť kliknutím na tento odkaz.

Viac informácií o produkte ICO od Crypto Kingdom nájdete v tomto článku. Zaujať by vás mohli aj signály, ktoré sú taktiež v zľave. Viac tu.

[Akcia] Využite novú 20% zľavu na Crypto Kingdom signály

Príklad z minulosti

Jednoznačne najlepším tipom z minulosti je coin ADA (Cardano). Tento coin od odporúčania ICO tímom Crypto Kingdom vyrástol na neuveriteľný 60-násobok svojej hodnoty! 14.10.2017 naň vyšiel tip úplne ZDARMA pre každého, koho takéto veci zaujímajú. Rast z ceny 0,02 $ na 1,2 $ v priebehu troch mesiacov mnohým ľuďom zmenil život.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of