3 kryptomeny, ktoré môžu v budúcnosti cenovo explodovať
3 kryptomeny, ktoré môžu v budúcnosti cenovo explodovať. Zdroj: shutterstock.com/Den Rise

Ceny väčšiny kryptomien sa nachádzajú desiatky percent od svojich maxím. Tento fakt vytvára priaznivé podmienky pre investorov, aby si mohli vybrať z mnohých podhodnotených projektov, ktoré v budúcnosti môžu narásť o stovky až tisícky percent. Hoci nikto presne nevie, ktoré projekty to môžu byť, existujú isté fundamentálne kritéria, ktoré môžu nasvedčovať záujem investorov.

1. Near Protocol

O kryptomene Near Protocol sme už v minulosti viackrát písali v našich dvoch článkoch, ktoré určite odporúčame prečítať.

Ako sme uviedli v článkoch, Near Protocol má veľké prednosti v podobe profesionálneho a skúseného tímu, ktorý sa skladá z najlepších hláv v danom sektore. Protokol rieši všetky problémy, ktorým čelí väčšina krypto-sieti, ako napríklad škálovateľnosť, bezpečnosť, rýchlosť či výška poplatkov. V auguste dosiahla sieť míľnik v podobe vyše 700 aplikácií, ktoré sú na blockchaine vybudované.

Nárast projektov v ekosystéme Near.
Nárast projektov v ekosystéme Near. Zdroj: Twitter/NEAR Protocol

Ako uvádzajú zakladatelia, ide obrovský nárast oproti predchádzajúcemu roku. Veľkú popularitu projektu prináša aj známa aplikácia SweatCoin, ktorá sa špecializuje na sektor Move2Earn a beží práve na blockchaine Near. V minulom roku šlo o jeden z najviac nakupovaných projektov inštitúciami.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Čítaj tiež: 5 spôsobov, ako získať kryptomeny úplne zadarmo

2. Enjin Coin (ENJ)

Druhým projektom, ktorý sa oplatí z fundamentálnych dôvodov sledovať, je blockchain Enjin. Projekt vznikol v roku 2009 so sídlom v Singapure. Od začiatku sa špecializuje na odvetvia metaverza, NFT a Webu 3.0. Projekt sa usiluje dosiahnuť ekologickú neutralitu a zabezpečiť nulovú uhlíkovú stopu. Vývojári siete spolupracujú s viacerými známymi organizáciami vrátane OSN. Zakladatelia siete sa pozerajú na technológiu blockchain a NFT vizionársky a veria, že obe technológie sú budúcnosťou ľudstva.

Hry na blockchaine ENJ
Hry na blockchaine ENJ. Zdroj: enjin.io/ecosystem

Token ENJ beží na sieti Ethereum a využíva sa vo viacerých hrách ako výmenné platidlo. Príťažlivou stránkou projektu je dynamicky sa rozvíjajúci herný priemysel, ktorý láka stále viac používateľov. Token ENJ sa nachádza vyše 85 % od svojho maxima z roku 2021.

3. Flow (FLOW)

Poslednou kryptomenou, ktorá si aj v poslednej dobe získala viac priaznivcov a investorov, je blockchain Flow. Ide o vysoko rýchlu, decentralizovanú a hernú sieť, ktorá sa zameriava na budúcnosť hier a aplikácií. Token FLOW nedávno prekvapil investorov výrazným rastom, ktorý presiahol vyše 70 %. Dôvodom rastu bola ohlásená spolupráca so spoločnosťou Meta, ktorá chce využiť sieť ako súčasť svojich NFT cieľom v rámci platforiem Instagram a Meta.

Súčasťou bohatého ekosystému siete sú známe a globálne značky ako Ubisoft, NBA, UFC, Warner Music, Circle či Binance. Ekosystém stále rastie a beží na ňom už viac ako 1000 aplikácií.

Projekty a firmy, s ktorými Flow spolupracuje
Projekty a firmy, s ktorými Flow spolupracuje. Zdroj: flow.com

Token FLOW je v čase písania tohto článku vzdialený od svojho maxima vyše 93,7 %. Takýto veľký pokles vytvára priaznivé podmienky pre budúce zhodnotenie, keďže FLOW každým mesiacom rastie a teší sa záujmu veľkých investorov, z ktorých spomeňme minimálne giganta Meta.

Čítaj tiež: TOP 5 kryptomien, do ktorých sa masívne investovalo v posledných dňoch

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance