Kryptomeny, ktoré ignorujú korekciu
Kryptomeny, ktoré ignorujú korekciu. Zdroj: Shutterstock.com/Wit Olszewski

V tomto článku si predstavíme 3 kryptomeny, ktoré rastú aj napriek prebiehajúcej korekcii na trhu s kryptomenami. V čom spočíva ich úspech a prečo vzbudzujú záujem investorov?

3 kryptomeny, ktorú ignorujú pokles Bitcoinu

Na trhu s kryptomenami stále prevláda strach, a tak je veľmi náročné predvídať vývoj nasledujúcich dní. Aj napriek negatívnym podmienkam sa na trhu nájdu kryptomeny, ktoré si idú svojou vlastnou cestou. Ide o projekty Casper Network, Trust Wallet a Curve DAO.

Casper Network (CSPR)

Tvorcovia tohto projektu ho častokrát nazývajú ako „budúcnosť blockchainu“. Ide o decentralizovanú sieť prvej vrstvy konsenzu Proof-of-stake. Tento blockchain je navrhnutý tak, aby čo najefektívnejšie urýchlil prijatie blockchainovej technológie zo strany veľkých podnikov.

Keď sa pozrieme na cenový vývoj natívneho tokenu CSPR, dokázal sa vyšplhať z ceny 0,03 dolára až na 0,055 dolára, čím sa mu opätovne podarilo dosiahnuť významný support. Za posledný týždeň dokázal tento token narásť o viac ako 69 %.

CSPR/USDT
CSPR/USDT 30m TF. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež: Anketa: je Bitcoin pripravený po akumulácii na veľký vystrel, alebo nás čaká pokračovanie poklesov?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Trust Wallet (TWT)

Ide o populárny projekt globálnej kryptomenovej aplikácie, ktorá bola spustená v októbri 2017. TrustWallet predstavuje kryptomenovú peňaženku, ktorá vám umožní prijímať a odosielať rôzne kryptomeny. Cieľom projektu je dosiahnuť prvenstvo v rámci pohybov kryptomien po celom svete.

TWT/USDT
TWT/USDT 30m TF. Zdroj: TradingView

Aj v prípade tokenu TWT môžeme vidieť za posledné obdobie obdivuhodné výsledky. TWT sa v čase písania tohto článku obchodoval na úrovni 1,1011 dolára, čo predstavuje nárast o viac ako 20 % za posledných 10 dní. Tento projekt bude s určitosťou ťažiť aj z rastúceho globálneho prijatia kryptomien, a tak sa zvyšuje pravdepodobnosť budúceho rastu.

Curve DAO
Curve DAO. Zdroj: shutterstock.com/FellowNeko

DAO Curve (CRV)

Projekt DAO Curve predstavuje decentralizovanú burzu stablecoinov, ktorá na riadenie likvidity využíva automatický systém AMM. Komunita považuje tento projekt za akýsi fenomén decentralizovaných financií. V auguste 2022 bola spoločnosťou Curve spustená aj decentralizovaná autonómna organizácia DAO, ktorá spravuje natívny token CRV.

V čase písania tohto článku sa cena tokenu CRV pohybovala na úrovni 0,858 doláru, čo predstavuje nárast o viac ako 15 % a to len za posledných 10 dní.

 

Čítaj ďalej: „Nakupujem len Bitcoin. Odporúčam to aj vám,“ upozorňuje známy investor Kevin O’Leary. Prečo varuje pred altcoinmi?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance