bitcoin_bounty_hunter_game_satoshi_ln_FPS

Patríte medzi tých, ktorí okrem kryptomien majú radi aj počítačové hry? Radi si zastrieľate v nejakom solídnom online multiplayeri? Berie vás first person? Tak potom práve pre vás je určený tento článok. Vitajte v Bitcoin Bounty Hunt!

Prvé spojenie FPS a krypto earningu!

O čo vlastne ide? Studio Donnerlab dalo dohromady konečne nápad, ktorí si všetci priaznivci kryptomien už dlho tíško priali. Ide o oficiálne prvú FPS hru, ktorá vstupuje do sveta kombinácie gamingu a kryptomien. Hra veľmi podobná štýlom hier ako Quake, Counter Strike alebo Unreal. Engine je rýchly a sú potrebné rýchle reakcie. Hra ponúkne rôzne módy – aktuálne je dostupný obľúbený mód deathmatch. Dostupný je však zatiaľ len pre testerov. Hra je práve v Alfa verzii a plná verzia vyjde k dispozícii pre verejnosť čoskoro.

Prvé spojenie kryptomien a gamingu?

Existuje množstvo hier, ktoré odmeňujú v kryptomenách. Ide prevažne o online hry alebo o hry pre Android či iOS. Problémom je len to, že ide o primitívne hry, ktoré vyplácajú na základe pozretí nejakých trápnych reklám, ktoré človek vidieť jednoducho nechce. Bitcoin Bounty Hunt je prvá výnimka a odmeňovanie bude nastavené úplne inak.

Zarábate krypto za hranie? Presne tak!

A čo je najviac dôležité, v hre budete odmeňovaní. Akým štýlom? Po mape, na ktorú sa pripojíte, budete behať a zbierať satoshi. Musíte ich nazbierať čo najviac a zároveň dať pozor na to, aby vás druhý hráč nechcel odstrániť. Prečo? Pretože tie vaše nazbierané satoshi vám po zabití môže druhý hráč vziať. V hre je možné za poplatok (samozrejme v satoshi) sa presunúť (teleportovať) k hráčovi a zabiť ho napríklad od chrbta.

Zaujímavé využitie Lightning Network!

Odmeňovanie v Bitcoin Bounty Hunt je vďaka používaniu Lightning Network a hra má priamo integrovanú peňaženku. Vďaka tomu môžete zbierať reálne satoshi a pokiaľ sa podarí, tak táto hra bude bránou a inšpiráciou pre ďalšie podobné projekty. O aktualizáciách hry a jej postupe budeme určite informovať včas 🙂 Sledujte kryptomagazín.

Môžete si prečítať:

[Správy] Trhy ovládol extrémny strach – BTC sa snaží preraziť spodnú hladinu klesajúceho kanála – 93 % Inštitúcií nemá privátne kľúče

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance