Zakladateľ Cardana Hoskinson: „ADA je stabilná a sieť čaká ju svetlá budúcnosť!
Zakladateľ Cardana Hoskinson: „ADA je stabilná a sieť čaká ju svetlá budúcnosť!" Zdroj: shutterstock.com/Chinnapong

Charles Hoskinson, zakladateľ kryptomeny Cardano (ADA), dva týždne po ubezpečení komunity, že hard fork „Vasil“ sa už nebude odkladať, poskytol ďalšiu pozitívnu správu o očakávanej aktualizácii siete.

Hoskinson verí, že Cardano je na dobrej ceste

Hoskinson v tomto videu vyhlásil, že „upgrade Vasil vyzerá dobre,“ a dodal, že je „celkom spokojný s verziou 1.35.3.“

Vyšla verzia 1.35.3 a podľa všetkého to bude efektívny uzol, ak sa však neobjaví niečo, čo by bolo dôvodom na oneskorenie hard forku. Komunita ho však rýchlo prijíma a testuje ho,“ povedal Hoskinson vo videu.

Zakladateľ Cardana okrem toho tiež dodal, že testeri sú s ním tiež celkom spokojní, pričom neobjavili žiadne závažné problémy, ktoré by proces mohli nejako ohroziť.

Hoskinson pritom priznal, že „je ľahké stratiť sa a nepochopiť koncept niektorých faktorov. Avšak projekt je stabilný, a taká by mala byť každá kryptomena aj blockchainový ekosystém.

Mohlo by ťa zaujímať: Bývalý prezident NYSE: „Bitcoin bude musieť byť súčasťou každého portfólia“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Na záver Hoskinson poznamenal, že „súčasný ekosystém je stále otrasený a veľa ľudí trpí a je to ťažké, ale napriek tomu všetkému náš projekt čakajú lepšie časy. Pevne v to verím.“

V čase písania tohto článku sa natívny token siete Cardano ADA obchoduje na úrovni 0,56400 dolára. Za posledných 48 hodín kryptomena klesla o 7 %, ale za posledný týždeň vzrástla o 10 %.

Aktuálna trhová kapitalizácia je podľa údajov CoinMarketCap na úrovni 19,30 miliardy dolárov. V súčasnosti je ADA šiestou najväčšou kryptomenu.

Čítaj ďalej: Peter Schiff: podľa tohto vzoru Bitcoin otestuje 10 000 dolárov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance