XRP práve zaznamenal pumpu o 70% – Čo sa to sakra deje?

3

Token XRP práve zaznamenal ďalšiu zaujímavú pumpu. Jeho cena začala nenápadne stúpať už ráno a okolo obeda sme už sledovali 15% zisk. A potom to prišlo. Hodnota XRP dnes z ceny 0,28 $ stúpla až na 0,52 $ (Bitstamp) a nie je úplne jasné, čím to bolo spôsobené.

Pumpa prišla úplne nečakane a už je po nej.

Tento rýchly parabolický rast prišiel ako blesk z jasného neba, necelých 24 hodín po tom, čo Dogecoin dosiahol svoje historické maximum. XRP sa aktuálne drží na hodnote 0,420 $, takže je čas na…

XRP/USD
XRP/USD

Zdá sa, že tento kontroverzný token nateraz dosiahol svoje maximum. Svedčí o tom aj posledná hodinová svieca s obrovským knôtom.

Máte nejaké informácie o tom, čo spôsobilo dnešnú pumpu XRP? Skontrolovali sme WallStreetBets subreddit a o XRP sa tam nepíše. Ak sa niečo dozviete, napíšte to do našej XRP komunity na facebooku.

Nedávno na tomto webe vyšiel článok o XRP. Upozornili sme v ňom na najnovší vývoj sporu medzi americkou regulačnou autoritou SEC a spoločnosťou Ripple. Viac info. v článku:

Ripple zaťahuje Ethereum do sporu s SEC! Prvé pojednávanie asi nedopadlo najlepšie

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
samo

asi ta len chceli nasr*t 🙂 ale nie, cital som nieco o druhej skupine ktora chce pumpovat 1.2. o 14:30 – je tam uz na Telegrame uz maju 70000 uzivatelov…

samo

pisem jak dement, ale obsah je jasny 🙂

singerko

Podla mna je to kvoli mne. Cez 2 roky som drzal xrp za priemernu cenu 0.63. Ked im teraz hrozili zaloby, rozhodol som sa tento tyzden predat za 0.21 a presunut to do (neprezradim ;-). A je to tu.