Weiss Ratings – Bitcoin v roku 2019 dosiahne nové historické maximum!!! + ďalšie predikcie

1
bitcoin ath all time high weiss ratings

Máme tu nový rok a neoddeliteľnou súčasťou tohto obdobia sú aj rôzne predikcie. V minulom roku iba málokto predpovedal bear market – ktorý nakoniec znížil cenu BTC o 85 %. Jedným z mála obchodníkov, ktorým sa to podarilo, bol René. Aj preto sme sa s ním spojili a dnes už svoje analýzy publikuje na Trading11.

Spoločnosť Weiss Ratings vo svojich predikciách na rok 2019 spomenula aj Bitcoin. Podľa tejto firmy sa môžeme tešiť na zvýšenú adopciu tejto kryptomeny a s ňou spojené vytvorenie nového historického maxima. Ak sa táto predikcia naplní, Bitcoin bude musieť narásť o minimálne 500 %!!! To zas bude FOMO 😀

Fyi/ Súčasná cena BTC sa pohybuje okolo 4 000 $. Bitcoin dnes zaznamenal slušnú pumpu a za posledných 24 hodín narástol o cca 5,5 %. Najzaujímavejšie však vyzerá Litecoin.

XRP predbehne Bitcoin v kapitalizácii

Medzi ďalšie predikcie spoločnosti Weiss Ratings patrí BTC-XRP flippening. Firma Ripple sa v roku 2018 sústredila hlavne na tvorbu finančných aplikácií vhodných pre inštitúcie a získala tiež niekoľko dôležitých partnerov.

V roku 2019 sa vraj môžeme tešiť na BTC-XRP flippening – jav, pri ktorom trhová kapitalizácia XRP prekoná kapitalizáciu Bitcoinu. Podobných predikcií v minulosti bolo veľa a ani jedna sa nepotvrdila. Ako jediný malo reálnu šancu na flippening Ethereum, ktoré sa v roku 2017 dostalo naozaj blízko. Bitcoin však stavia na viac ako 10-ročnej tradícii, má obrovské množstvo podporovateľov a zosadiť túto kryptomenu z trónu je takmer nemožné.

Každopádne, my v Kryptomagazíne XRP držíme palce. Nech vyhrá ten najlepší! Ak chcete zarobiť na obchodovaní XRP, profesionálne technické analýzy nájdete tu.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Zdroj:
bitcoinist.com

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
axell Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
axell
Guest
axell

Ja držím palce Bitcoinu, nech v tomto roku zažije kvalitatívny skok a stane sa perspektívne reálne digitálnym zlatom. Len pri silnom Bitcoine zostane silný celý kryptotrh.