VYHODNOTENIE! Takto hlboko ešte bude Bitcoin padať, než dosiahne dno

0

Pred týždňom sme sa vás opýtali, ako hlboko bude Bitcoin padať, než dosiahne dno. V tom čase sa ešte pohyboval na hladine 39 500 $ a nie každému bolo jasné, že nás konečne čakala väčšia korekcia. Nakoniec k nej však došlo a aktuálne lokálne dno sa nachádza tesne nad hladinou 30 000 $. Pád o takmer 30% síce na prvý pohľad vyzerá desivo, no opak je pravdou. Rok sme totiž začali ešte nižšie!

Ako hlboko ešte bude Bitcoin padať?

Po následnom raste o 8000 $ sa mnohým zdá, že korekcia je na konci a čoskoro sa dočkáme nového historického maxima. Naši čitatelia sú však iného názoru. Výpredaje ešte len začali. Ten ďalší by mohol začať po dosiahnutí hladiny 40 000 $ a vytvorení nižšieho maxima.

Ako hlboko budeme klesať? 1128 ľudí v čase tohto článku hlasovalo v našej ankete a výsledky sú jednoznačné:

Ako hlboko podľa vás Bitcoin padne?

View Results

Loading ... Loading ...

Zaujímajú vás výsledky našich ankiet? VYHODNOTENIE: Takto vysoko sa dostane cena Bitcoinu v roku 2021

Drvivá väčšina očakáva prepad na 20 000 $ alebo dokonca ešte nižšie! Kde by sme sa nakoniec mohli zastaviť? Nuž, ak by skutočne došlo k tak hlbokej korekcii, Bitcoin pravdepodobne uzatvorí CME gap, ktorý sa nachádza v intervale 19-18 150 $. AK sa máme spoliehať na výsledky ankety, tak to je náš najlepší tip.

Je naozaj pravdepodobné, že Bitcoin bude ďalej klesať? Naznačuje to aj ďalšie posilnenie amerického dolára. Situáciu vo svete podrobnejšie rozobral náš ekonóm Jaroslav. Odporúčame prečítať si jeho článok:

Americký dolár pokračuje v expanzii – Riziko pre Bitcoin stúpa?

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre