Vo svete je čoraz väčší záujem o Binance Pay – aké výhody poskytuje?

Novinky Výhody Binance Pay
Výhody Binance Pay. Zdroj: Shutterstock.com/Den Rise
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Značky ako Paypal, Overstock, Twitch a Amazon prijímajú krypto ako alternatívny spôsob platby. Je tak možné, že aj iné spoločnosti budú musieť urobiť to isté, aby v tejto digitálnej ére prosperovali. Zatiaľ čo budúcnosť papierovej meny zostáva neistá, keďže kryptomeny prijíma čoraz viac veľkých spoločností, kryptomeny sú pripravené viesť novú éru platieb.

Mnohé veľké spoločnosti si vybrali práve Binance Pay. Čo majú spoločné medzinárodné značky ako cestovná platforma Travala, trh CS Deals a stránka elektronického obchodu Bitrefill? Všetky tieto hlavné značky používajú Binance Pay. Poďme sa teda pozrieť na dôvody, prečo si vybrali práve Binance Pay.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Prečítaj si tiež – Binance margin návod – ako na tejto službe obchodovať?

Výhody Binance Pay

  • Nízke transakčné poplatky: Binance Pay ponúka jeden z najnižších transakčných poplatkov pre obchodníkov, aby si mohli užiť väčšiu ziskovú maržu.
  • Podporovaných viac ako 50 kryptomien: Obchodníci si môžu vybrať príjem platby z viac ako 50 kryptomien a stablecoinov vrátane BUSD.
  • Chráni obchodníkov pred podvodmi: Binance Pay zakazuje spätné platby na nekalé účely. Tým poskytuje obchodníkom bezpečnú platformu na rozvoj podnikania bez obáv z podvodu.

Kryptomeny sú pre platobné systémy, ako ich poznáme, zásadnou zmenou. Čoraz viac ľudí si zvyká platiť kryptomenami. Veľké spoločnosti si pravdepodobne nebudú chcieť nechať ujsť digitálny posun a začnú plánovať prijímanie BTC a iných kryptomien ako platby. Viac o tejto platobnej metóde sa dočítate TU.

Mohlo by ťa zaujímať – Binance rastie najrýchlejšie v histórii – CZ môže byť čoskoro najbohatší človek na svete

Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.