Bude mať Binance globálne sídlo vo Francúzsku?
Bude mať Binance globálne sídlo vo Francúzsku? Zdroj: Shutterstock, salarko

Pre najväčšiu kryptomenovú burzu Binance sa črtá veľmi zaujímavá spolupráca na území Európy. Francúzsko sa po rozhovoroch s regulačnými orgánmi môže stať novým sídlom burzy Binance.

Binance vo Francúzsku

S touto správou prišiel samotný šéf burzy Binance, Changpeng Zhao, v rozhovore pre Les Echos, ktorý Francúzsko považuje za správnu voľbu v prípade regionálneho či dokonca globálneho sídla kryptomenovej burzy.

„Francúzsko bude prirodzenou voľbou pre regionálne a možno aj globálne ústredie.“

Problémy s regulačnými orgánmi, ktoré burza riešila počas tohto roka, tvrdo zasiahli fungovanie platformy a ďalších jej produktov. Niektorí pozorovatelia však privítali kroky regulačných orgánov. Tvrdia, že zmeny vo fungovaní Binance boli potrebné už dávno.

Prečítaj si tiež: Podľa tejto korelácie BTC so zlatom by cena mala vo februári dosiahnuť 280 000 $

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

V každom prípade, Changpeng Zhao tvrdí, že zákazníci burzy budú vždy na prvom mieste. Tlak na burzu bol podľa neho spôsobený rýchlym rastom, s čím sa niektorí ľudia nedokázali stotožniť. Odmieta však akékoľvek tvrdenia o podvodoch.

„Binance sa rozrástla veľmi rýchlo a nie vždy sme mali všetko úplne správne, ale učíme sa a zlepšujeme každý deň.“

Mohlo by ťa zaujímať: V čom spočíva hranie hry Axie Infinity a aké zárobky môžete dosiahnuť? Budete prekvapení!

V čom je Francúzsko výhodné?

Najväčším problémom burzy je, že nemá fyzickú centrálu, na ktorú sa môže človek obrátiť.

„Toto odvetvie musí byť regulované. Preto sme v procese zriaďovania centrály na niekoľkých úrovniach: miestnej, regionálnej a globálnej,“ uviedol Changpeng Zhao.

Šéf burzy sa vyjadril aj k samotným francúzskym regulačným orgánom, ktoré sú podľa neho jednoznačne pro podnikateľské, no aj náročné. Burza podala žiadosť o schválenie PSAN (poskytovateľ služieb digitálnych aktív). Výsledok by mal byť známy do šiestich až dvanástich mesiacov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre