Vieme, prečo dnes Binance Coin vystrelil o 20 %

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Binance je jedným z najúspešnejších krypto-projektov súčasnosti. Táto burza sa môže pýšiť najväčšími objemami zobchodovaných kryptomien, vyniká bezpečnosťou, svojim klientom ponúka široký výber altcoinov, má vlastnú charitu a ich Launcher vystreľuje jeden kvalitný projekt za druhým.

Práve nový token na Binance Launchpade spôsobil, že BNB zaznamenal ďalší masívny rast. Burza na svojom Twitteri potvrdila, že 25. februára prebehne ICO projektu Fetch.AI. Tím za týmto projektom sa snaží vytvoriť nový ekonomický model internetu riadený umelou inteligenciou.

Chcete sa zúčastniť? Tu nájdete návod na používanie burzy Binance.

BNB je momentálne v podobnej situácii, v akej bolo pred troma rokmi Ethereum. Na Binance blockchaine vnikajú ďalšie kryptomeny, ktoré zvyšujú dopyt po BNB. Úspešnosť týchto projektov tak odteraz bude ovplyvňovať cenu Binance Coinu.

Binance si však veľmi starostlivo vyberá, komu dovolí spraviť ICO na ich Launcher platforme. Pred necelým mesiacom tam odštartoval token BTT od TRON Foundation. Ide o natívny token platformy Bittorent, ktorá vytvára decentralizované úložisko súborov (Torrentov).

Oplatí sa ešte nakupovať BNB?

Technická analýza naznačuje, že Binance Coin skutočne má rastový potenciál. Ide o jednu z mála kryptomien, ktorá po masívnych decembrových prepadoch vykazuje známky rastu. V  posledných dvoch mesiacoch sme boli svedkami slušného rallye.

Binance sa očividne snaží udržať svoj coin nad vodou. Séria úspešných ICO tomu výrazne napomáha a minimálne do 25. februára by sme mohli očakávať rast.

binance coin

Ďalšia veľká rezistencia sa nachádza na hladine 9,5 $. Ak sa od nej BNB odrazí, môžeme očakávať korekciu až na spodnú trendline kanálu vyznačeného na grafe.

Ak máte záujem o profesionálnu analýzu BNB, sledujte Trading11.com. Ešte dnes tam jedna bude publikovaná.

Čo čítať ďalej?

[PENIAZE] Chcete ich mať viac než dosť: Ako s tým súvisia energia a čas?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Zdroj:
ccn.com