VIDEO – Má táto generácia najviac problémov v histórii ľudstva?

0

Každá generácia rieši úplne iné a svojské problémy. Vojny, chudoba, choroby. Môže toho byť naozaj veľa. A zdá sa, že pri dnešnej generácii je toho naozaj veľmi veľmi veľa (aj keď nič z toho čo sme uviedli nie je úplne aktuálne). Aké problémy má, a najmä bude mať generácia mileniálov?

TOP nemecká banka – Bitcoin bude po halvingu stáť 90 000 USD – viete prečo?

Problémy dnešnej generácie

Aktuálne jeden z najznámejších (a pre mňa aj jeden z najlepších) motivačných a edukačných speakerov na svete, Simon Sinek, sa často vyjadruje najmä na 3 témy (vodcovstvo, zmysel života a mileniálov). Napísal takisto aj výbornú knihu – Find your why – o ktorej robí často aj rôzne prednášky. Dnešné video je však najmä o mileniáloch a problémoch, ktoré táto generácia “musí” riešiť.

Nejdem vám spoilovať video, pretože je naozaj výborné, takže vám vrelo odporúčam pozrieť si ho celé (možno aj viackrát). Celé sa však točí najmä okolo mileniálov a problémoch, ktoré táto generácia má pred sebou. Simon uvádza svoj postoj, prečo sa tak deje a aj možnosti, ako by sa takéto niečo malo do budúcna odstrániť.

Čo je však podstatné a veľmi zaujímavé, Simon sa v menej ako 15 minútach dostane na koreň problému pomerne vtipnou (ale stále edukačnou) cestou, prostredníctvom veľkých tematických celkov ako chémia, technológia, psychológia, história, pracovná sila, morálka a mnoho ďalších.

Takže nech sa páči. Krásne prepojenie veľkého spektra tém za jediným cieľom. Zistiť, prečo majú (alebo budú mať) mileniáli problém nielen v kariére a pracovnom živote, ale aj osobnom živote a vo vzťahoch.

Čo pozerať ďalej?

Centrálne banky začali tlačiť enormné kvantá fiat peňazí, čím sa snažia vyrovnať efekt súčasnej krízy. Malé podniky krachujú, nezamestnanosť rastie, ale bohatí bohatnú.

Vchádzame do posledného štádia impéria? Čaká nás rozpad súčasného finančného a ekonomického systému? Odpovedať si musíte sami, no dôležitý historický kontext nájdete v tomto videu:

VIDEO – Ako sa rozpadajú impériá – Vstupujeme do posledného štádia?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance