Ultimátne spojenie sveta kryptomien a podnikania: Funkcie tejto appky vyrážajú dych

PR články Aplikácia Wexo Business je splneným snom každého podnikateľa
Aplikácia Wexo Business je splneným snom každého podnikateľa. Zdroj: wexopay.com
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

V spolupráci s Wexo. Kryptomeny sa stále viac etablujú ako súčasť moderného obchodovania. Pre podnikateľov, ktorí chcú využiť túto príležitosť, je tu skvelá aplikácia umožňujúca obchodovanie s rôznymi typmi kryptomien. Ponorte sa do sveta digitálnych financií a oboznámte sa s výhodami a funkciami tejto inovatívnej appky, za ktorou navyše stojí slovensko-český tím.

O skvelej kryptoappke Wexo ste sa už mohli dozvedieť z jedného z našich predchádzajúcich článkov. Slovensko-český tím tvorcov sa ale rozhodol ísť ešte ďalej, a teraz si všetky funkcie tejto appky môžu užiť aj podnikatelia s prideleným IČO. To je však len začiatok.

Mohlo by vás zaujať: Táto kryptoappka vás ohúri svojimi funkciami. Stojí za ňou slovensko-český tím

Staňte sa súčasťou budúcnosti už dnes

Vo Wexo je možné otvoriť si účet vedený na IČO a získať tak možnosti, ako je nákup kryptomien, ich predaj alebo zmenáreň. Podnikatelia tak môžu investovať na trhu s kryptomenami, obchodovať s nimi a využívať zmenáreň rovnako, ako ktokoľvek iný.

Štandardom je samozrejme aj možnosť posielania a platenia kryptomenami z podnikateľského účtu na iné peňaženky rovnako, ako v prípade personal aplikácie Wexo, o ktorej sme vás nedávno informovali.

Využite potenciál kryptomien vo vašom podnikaní

Využite potenciál kryptomien vo vašom podnikaní. Zdroj: wexopay.com

Posuňte vaše podnikanie na nový level

To je však len začiatok toho, čo Wexo Business ponúka. Predstavte si, že ako kryptonadšenec by ste mohli za svoje obľúbené služby či produkty zaplatiť v kryptomenách. Špeciálne na Slovensku to možno znie ako vzdialená budúcnosť, no s appkou Wexo Business je to realita, ktorá je tu už dnes.

>>ZAREGISTROVAŤ SA NA WEXO<<

Wexo totiž poskytuje pre moderných podnikateľov jednoduché riešenie, ako akceptovať platby Bitcoinom za tovary a služby.

Vo vašej obľúbenej prevádzke už budete môcť platiť Bitcoinom

Vo vašej obľúbenej prevádzke už budete môcť platiť Bitcoinom. Zdroj: shutterstock.com/Chay_Tee

V rámci Wexo Business účtu môžu podnikatelia získať s rozšíreným programom Crypto Partner aj kryptoterminál wPOS. Ide o jednoduchý nástroj na prijímanie platieb kryptomenami za tovar alebo služby v podobe aplikácie do smartfónu – nie je teda potrebné inštalovať ďalšie zariadenie na prevádzke, čo je obrovskou výhodou.

Tento terminál vám ušetrí nielen peniaze, ale predovšetkým čas. Kompatibilný je ako pre Android, tak i pre iOS, a ponúknuť vám dokáže kompletné nástroje a exporty pre účtovníctvo, vrátane:

  • Podrobný prehľad transakcií.
  • Ich export do PDF/Excelu.
  • Uzávierky (podľa vašej voľby manuálne alebo automatické).
Virtuálny terminál na akceptovanie platieb Bitcoinom

Virtuálny terminál na akceptovanie platieb Bitcoinom. Zdroj: wexopay.com

Obrovskou výhodou je taktiež to, že takýchto terminálov môžete mať neobmedzené množstvo, čo je výhodné napríklad v prípade, ak máte viacero prevádzok. Možné je však napr. aj vybaviť každého zamestnanca vlastným terminálom — voľba je už len na vás.

>>ZAREGISTROVAŤ SA NA WEXO<<

Prihlásený zamestnanec má pritom samozrejme obmedzené práva a nedokáže narábať s celým účtom. Nedokáže tak napríklad preposielať financie či vidieť celkové zostatky. Ako majiteľ účtu si tak nemusíte robiť starosť o bezpečnosť či citlivé informácie týkajúce sa transakcií na vašom hlavnom účte.

Staňte sa súčasťou komunity Wexo Crypto Partnerov

Ak sa rozhodnite posunúť vaše podnikanie na vyšší level a zriadite si wPOS terminál, automaticky sa stanete členom komunity Wexo Crypto Partnerov. Vďaka tomu získate na webe wexopay.com váš vlastný webový profil podnikateľa, ktorý bude preložený do 7 jazykov — a teda do anglického, nemeckého, španielskeho, portugalského, maďarského, poľského, českého a slovenského.

Súčasťou tohto profilu bude charakteristika vášho podnikania, fotografie, videá, kontaktné informácie, otváracie hodiny a podobne. Kombináciou týchto nástrojov tak dokážete prilákať nových zákazníkov, pre ktorých je atraktívna platba kryptomenami, a zvýšiť tak vaše tržby.

Komplexný balík Wexo Crypto Partner môže podnikateľ získať po vytvorení účtu priamo v aplikácií a vďaka obchodným partnerom, takzvaným Wexo Resellerom, aj úplne zadarmo.

Wexo spropaguje vašu prevádzku

Wexo spropaguje vašu prevádzku. Zdroj: wexopay.com

Pripravte sa na rok 2024

Tím appky Wexo ale nezastavuje, a ďalšie horúce novinky už teraz pripravuje aj na rok 2024. Jedenou z nich bude aj atraktívny loyalty program v podobe odmeňovacieho systému pre platiacich zákazníkov, ktorí využijú wPOS terminál, alebo platia hotovosťou či platobnou kartou.

Aj malým a stredným podnikateľom tak umožní budovať si vlastný vernostný systém, ktorý poznáme u mnohých veľkých reťazcov. Podnikateľ bude vďaka tomu vedieť osloviť svojich zákazníkov s aktuálnou ponukou v podobe kupónov a zliav zákazníkov, či vytvárať pre nich rôzne špeciálne akcie.

>>ZAREGISTROVAŤ SA NA WEXO<<

Ďalšou ultimátnou novinkou, ktorá ohúri každého kryptonadšenca, bude funkcia Bitcoin Cashback. Tá umožní zákazníkom platiacim cez wPOS terminál získať zľavu v podobe cashbacku na svoju Bitcoin Lightning peňaženku. Odmena pritom zákazníkov neminie ani v prípade, ak v danej prevádzke zaplatia kartou, alebo dokonca aj v hotovosti. Bitcoin Cashback budú môcť získať aj pri platbe eurom priamo do Wexo peňaženky.

Program Bitcoin Cashback bude veľmi atraktívny

Program Bitcoin Cashback bude veľmi atraktívnyProgram Bitcoin Cashback bude veľmi atraktívny. Zdroj: wexopay.com

Detailné fungovanie celého systému chce Wexo predstaviť na plánovanej konferencii v marci 2024, o ktorej vás určite budeme informovať.

97%

Zarábaj aj ty na raste kryptomien.

Začni ich nakupovať na Binance a získaj 100 dolárový vstupný bonus.

Sponzorovaný obsah

Slovensko-česká appka svetovej kvality

Čo je na kryptoappke Wexo zaujímavé, je aj to, že ako sme už spomínali, stojí za ňou slovensko-český tím. 

„Budovanie platobných systémov pre financie budúcnosti je našou dlhodobou víziou. Podnikateľskému sektoru dáme do rúk jednoduchú možnosť, ako využívať kryptomeny v ich biznise, nielen na akceptáciu platieb, ale napríklad aj na marketing, vďaka čomu výrazne prispejeme k adopcii kryptomien vo svete,” uviedol Chief Product Officer WEXO Martin Kuchár.

Na registráciu business účtu vám pritom postačí IČO, a všetky jej výhody môžete využívať naplno. „Wexo je pre nás jednorožcom, ktorý patrí medzi top kryptoprojekty na trhu, pretože umožňuje ľuďom a na druhej strane podnikateľom, kryptomeny používať denno-denne v ich bežnom živote. Toto je hlavný dôvod prečo Wexo púta pozornosť investorov, ktorí si uvedomujú potenciál nárastu hodnoty našej platformy,” dopĺňa na záver Chief Sales Officer Wexo Juraj Farkaš.

Autor:
Henrieta Balázsová
Henrieta Balázsová

Vyštudovala psychológiu, no nakoniec jej učaroval svet marketingu. Na vlnách kreatívy surfuje od roku 2016. Venovala sa aj redaktorskej a editorskej činnosti pre viaceré redakcie.