MANA bude pokračovať v raste. Zdroj: Shutterstock.com/Ira Lichi

Hodnota populárnej kryptomeny MANA dosiahla 16. februára hodnotu 3,41 USD, čo predstavuje nárast o 20 % len za posledných 48 hodín. MANA je teraz 29. najhodnotnejšia kryptomena z hľadiska trhovej hodnoty.

Decentraland je ponúkaný na 204 kryptoburzách po celom svete. Jeho natívna kryptomena bola za posledných 48 hodín najpopulárnejšia na burzách vrátane Binance, CoinTiger a Upbit.

Zameranie na prijatie

Decentraland je rozsiahly virtuálny svet, ktorý používateľom umožňuje vytvárať a zažiť širokú škálu obsahu na jednotlivých pozemkoch, predávať predmety, obstarávať umelecké diela a oveľa viac.

MANA môže rozšíriť svoje funkcie, aby poskytovala plynulé služby, a popularita tokenu na sociálnych sieťach môže pomôcť posunúť token na významnejšiu úroveň.

MANA je pripravená na rast
MANA je pripravená na rast. Zdroj: TradingView

Hodnota MANA môže v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch stúpať alebo klesať v závislosti od toho, či je trh medvedí alebo býčí. Niektorí analytici očakávajú, že jeho hodnota v najbližších týždňoch klesne o 1,8 USD. Veria však, že tento rok vytvorí viacero rekordov. Počas posledných štyroch mesiacov bol v Decentralande rastúci trend. Obchodný objem Decentralandu neustále stúpa, čo má veľký vplyv na jeho cenu.

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Prelom v bankovníctve – JPMorgan je oficiálne prvou veľkou bankou v metaverze

MANA: Rastúca cenová stabilita

Technické údaje spoločnosti MANA naznačujú, že sa jej darí v rôznych aspektoch trhu popri zodpovedajúcej hodnote. Minca sa už niekoľko mesiacov obchoduje nad odhadovanou hodnotou a čiara kĺzavého priemeru konvergencie/divergencie (MACD) na niekoľkých grafoch je v neutrálnej zóne.

RSI naznačuje, že sa v súčasnosti nachádza v neutrálnej zóne, keďže MANA sa aktuálne obchoduje za približne 3,29 USD za mincu. Analytici vidia, že cena rastie v percentách s vývojom polovice roka. Podľa prognózy Wallet Investor sa do konca roka 2022 bude obchodovať okolo 8 USD, ak budú pokračovať vzostupné trendy.

Mohlo by ťa zaujímať – Inflácia na Slovensku dosiahla alarmujúce čísla – iba v januári ceny rástli priemerne o 3 %!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance