Aliexpress pozná v dnešnej dobe už asi každý. Je to miesto, kde si dokážeme kúpiť úplne čokoľvek. Dokonca aj také veci, o ktorých sme ani nevedeli, že existujú. Na mysli máme rôzne bizarnosti. O tých však dnešný článok nebude. Dnes vám totiž predstavíme (podľa nás) 5 najlepších produktov, ktoré si aktuálne môžete kúpiť výhodne práve prostredníctvom Aliexpress-u. Pokiaľ budete mať záujem nakupovať na Aliexpress-e, ale nemáte ešte účet, môžete si ho založiť cez tento link. Poďme na to.

1. Android TV Box

Začneme hneď niečím zaujímavým. Existuje množstvo TV boxov, pričom často je ťažké vybrať ten najlepší. My vám predstavujeme tento, ktorý je jeden z najpredávanejších produktov na stránke Aliexpress. H96 je kompaktný a je jedným z najlepších boxov Android TV. Rýchlo sa načíta, pričom s dobrou rýchlosťou internetu môžete sledovať čokoľvek a surfovať po čomkoľvek online a bez čakania.

Link na tento produkt nájdete TU.

2. Zvlhčovač vzduchu

Tento zvlhčovač zaujme hneď jeho dizajnom. Perfektne sa hodí do vašej obývačky. Veľkosť 900 ml vám umožní vychutnať si viac ako 18 hodín hydratácie a osvieženia. Ďalšou úžasnou vlastnosťou je jej automatická funkcia vypnutia po 9 hodinách.

Link na tento produkt nájdete TU.

3. TWS Airpod clone

Najnovšia verzia napodobeniny Apple Airpods na Aliexpress. Tento bezdrôtový kúsok umožní úžasný zvukový zážitok, dlhotrvajúci zvuk a funkciu Bluetooth s podporou 5,0. V porovnaní s i12, i13, i20, i30, i80 alebo dokonca i100 TWS má všetky potrebné funkcie, ako napríklad bezdrôtové nabíjanie, inteligentné ovládacie prvky a ďalšie iné. A cena? 22 dolárov!

Link na tento produkt nájdete TU.

4. Reproduktor Anker Soundcore 2

Tieto moderné prenosné reproduktory sú od spoločnosti Anker, ktorá je jednou z dobrých značiek v Číne. Vyrábajú reproduktory, slúchadlá, káble a nabíjačky. Je to jedna z najlepších čínskych značiek tohto roku 2019! Tento typický reproduktor, ktorý kladieme na prvé miesto, má, samozrejme, pripojenie Bluetooth. Aktuálne ide o jedny z najlepších reproduktorov na Aliexpress-e.

Link na tento produkt nájdete TU.

5. Smartfóny Xiaomi

Xiaomi dobýva svet svojimi telefónmi, ktoré si vďaka skvelému pomeru cena/kvalita môže dovoliť naozaj každý! Zakaždým, keď uvedie tento výrobca nejaký z nových telefónov na trh, je o dané kusy veľký záujem na celom svete. Xiaomi sa za pár rokov stal jedným z najlepších a najväčších producentov (nielen) smartfónov.

Na tieto telefóny sa poskytuje záruka 1 – 2 roky v závislosti od toho, z ktorej ste krajiny. Záruka sa vzťahuje na krajiny ako Rusko, Thajsko, Vietnam, Spojené kráľovstvo a krajiny EÚ.

Link na tento produkt nájdete TU.

TOP5 Krypto vychytáviek z Aliexpressu, ktoré nesmú chýbať pod stromčekom

16

Zdroj:
Aliexpress.com

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.