TRX zaznamenal veľký úspech – Tron sa stal najpopulárnejším blockchainom!

0

Trh s kryptomenami aktuálne trpí a krváca. Na druhej strane, kryptomena Tron (TRX) napreduje aj v takomto nepriaznivom období. Jeho popularita a využitie významne rastie, čo by mohlo ovplyvniť aj jeho cenu do budúcna.

Tron stúpa

Napriek nepriaznivému stavu trhu s kryptomenami zostáva technológia Tron blockchain stále spojená s obrovskými číslami a záujmom. Na blockchaine TRX sa za posledný týždeň zaznamenalo viac ako 7 miliónov nových transakcií.

Tron Foundation práve vydala svoju medzinárodnú týždennú správu z rozpätia 16.11.2019 až 22.11.2019. Tam sa spomína, že Tron zaznamenal významný pokrok. Správa vyzdvihuje pokroky spoločnosti Tron v technickom rozvoji, ale aj dátové záznamy Dapps.

Kladné štatistiky

V predchádzajúcom týždni došlo k významnému vylepšeniu štatistík blockchainu Tron. Tie sa týkali množstva transakcií, používateľov a výšky bloku. Podľa tejto správy Tron prekročil výšku 14,68 milióna, zatiaľ čo počet uzlov zostáva na čísle 988. Počet transakcií, ktoré blockchain Tron vykonal v uvedenom období je pozoruhodný, pretože zaznamenal celkový počet 804 miliónov transakcií. S viac ako 61 000 novými adresami sa celkový počet účtov existujúcich v sieti Tron zvýšil na 4,175 milióna.

V oblasti Dapps, kde si Tron udržuje dominantné postavenie medzi svojimi súpermi, dosiahol počet aktívnych adries 256 400, zatiaľ čo v obchodnom objeme 27,67 milióna USD bolo zaznamenaných 4,43 milióna transakcií.

Tron stále napreduje aj napriek všetkým prekážkam na trhu. Posledná správa potvrdzuje veľký potenciál blockchainu Tron v ekosystéme kryptomien. Spoločnosť Tron a jej generálny riaditeľ neúnavne pracujú na zabezpečení rastu siete. Napriek pokroku, ktorý dosiahli spoločnosti Tron a BitTorrent, Tron Foundation nedávno oznámila otvorenie nových 40 pracovných miest na rozvoj svojho ekosystému.

Najobľúbenejší blockchain na svete

Tron blockchain bol korunovaný za najobľúbenejší verejný reťazec. Tron získal certifikát ako najobľúbenejší blockchain. Toto ocenenie mu udelila spoločnosť Coin Voice, popredné kryptomédium v Číne.

Justin Sun ocenenie zverejnil v tweete, čím zabránil tomu, aby tím za sieťou pokračoval v práci na zabezpečení toho, aby Tron zostal verejným reťazcom č. 1 na svete.

Čo čítať ďalej?

Týchto 5 skvelých produktov môžete výhodne kúpiť cez Aliexpress!

Zdroj:
newslogical.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre