donald trump vodoznak na volebnych listkoch

Na sociálnych sieťach sa šíri stále viac konšpiračných správ o skorumpovaných amerických prezidentských voľbách. Demokratický kandidát Joe Biden v nich nakoniec vyhral a aktuálne mu už právoplatne prisúdili 290 elektorálnych hlasov, no tie kľúčové štáty vyhral s naozaj tesným rozdielom.

Biden porazil Trumpa a stáva sa prezidentom, toto však ešte bude mať dohru

Trump tvrdí, že voľby boli sflašované a je naozaj prekvapivé, koľko ľudí mu aj po štyroch rokoch šírenia fake news a poloprávd stále verí. Iste, každý politik musí klamať, majú to v popise práce. Trump však rozhodne zašiel oveľa ďalej, než jeho predchodcovia.

O podvodoch v tohtoročných prezidentských voľbách začal tweetovať už v júni:

Mal teda dosť času pripraviť sa.

Trump a tajný blockchainový vodoznak na volebných lístkoch

Samozrejme mu muselo byť jasné, že tweetovať nestačí. Trump si síce často míli tweety s faktami, no pred najvyšším súdom by neobstáli. Dôkazy sfalšovaných volieb sa nakoniec republikáni (vraj) rozhodli zaobstarať potlačením volebných lístkov špeciálnym vodoznakom, ktorého pravosť je možné overiť cez blockchain.

S touto informáciou prišiel portál Infowars, ktorý nie je známy svojou kredibilitou. Pre portál mal túto konšpiračnú teóriu potvrdiť bývalý námestník ministra zahraničia Henryho Kissingera počas Carterovej vlády a súčasný agent CIA, dr. Steven Pieczenik.

Demokracia USA v ohrození, hrozí Amerike občianska vojna?

CIA o týchto skutočnostiach mala mlčať, Steven až nedávno dostal povolenie hovoriť o vodoznakoch. Celú reportáž si môžete pozrieť tu.

Prečo CIA oznámila skutočnosti o vodoznakoch na show pochybného webu Infowars?

Mňa osobne by zaujímalo, prečo si teda CIA vybrala portál Info Wars a nešla s takýmto dôležitým oznámeníím do Foxu či inej veľkej americkej televízie? Alebo ešte lepšie, prečo to nepublikovali na svojom webe?

Naozaj mi nejde do hlavy, prečo by CIA mala robiť takéto oznámenia cez internetový portál s pochybnou kredibilitou. Ibaže by to celé bolo vymyslené. Konšpiračná teória, ktorá kapitalizuje na aktuálnom záujme o prezidentské voľby a posledných Trumpovych výkrikoch na twitteri.

I keď… je tu ešte video na YouTube od Chrissy Stafford, ktoré konšpirátori radi používajú ako dôkaz, že celá teória je pravdivá. Chrissy má viac než 1000 odberateľov!

Myslíte si, že Trump mal vyhrať voľby?

View Results

Loading ... Loading ...

Budeme radi, ak nám do komentárov napíšete vaše názory na túto tému.

Môžeme veriť dôkazom o podvodoch v amerických prezidentských voľbách?