Veľryba nakupuje Bitcoin
Veľryba nakupuje Bitcoin. Zdroj: Shutterstock, Overearth

Zlaté pravidlo je nakupovať Bitcoin počas prepadu. A presne týmto heslom sa riadi aj tretia najväčšia veľryba, ktorá za posledných 11 dní nakúpila BTC v hodnote 381 miliónov dolárov.

Nakupovať Bitcoin počas prepadu sa vyplatí

Bitcoin sa aktuálne už pár dní snaží preraziť rezistenciu na úrovni 60 000 USD, čo sa mu však zatiaľ nedarí. A práve preto je vhodná doba na nákup, ktorú potvrdzuje aj tretia najväčšia veľryba, ktorá sa rozhodla urobiť obrovské nákupy.

Prečítaj si tiež: TOP 3 kryptomeny, ktoré môžu do konca roka urobiť veľké zhodnotenie

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Pokles ceny o 10 % prišiel vhod. V priebehu necelých dvoch týždňov sa jeden z najväčších držiteľov BTC obohatil o ďalších 6 665 tokenov.

Kroky tejto veľryby sú sledované už dlhšiu dobu. Má totiž tendenciu predávať, keď cena BTC výrazne stúpne v krátkom období a, samozrejme, aplikuje aj opačný proces. Podľa najnovších údajov, ktoré priniesol analytik so pseudonymom VentureFounder, väčšina veľrýb dáva aktuálne prednosť akumulácii.

Mohlo by ťa zaujímať: Floki Inu sa chce stať najznámejšou kryptomenou – uzatvára spoluprácu s futbalovým gigantom SSC Neapol!

Vráťme sa však k našej spomínanej veľrybe, ktorá uskutočnila 8 po sebe idúcich nákupov. Prvý v hodnote 1 123 BTC prišiel v čase, keď bol BTC na úrovni 64 000 USD. Posledný nákup 616 BTC bol zrealizovaný 23. novembra na cene 57 400 USD. Za necelé dva týždne to spolu robí 6 665 BTC. Pri aktuálnych cenách je to približne 381 miliónov USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre