Trader vidí vhodnú možnosť na nákup Etherea. Avax podľa neho vystrelí.
Trader vidí vhodnú možnosť na nákup Etherea. Avax podľa neho vystrelí. Zdroj: Shutterstock, omer Faruk Ordulu

Profesionálny obchodník s kryptomenami považuje pokles Etherea za skvelú príležitosť na nákup. Vyzdvihuje však ďalší projekt, pri ktorom očakáva býčiu explóziu.

Nákup Etherea a býčia explózia Avalanchu?

Populárny kryptomenový trader a analytik so pseudonymom „Smart Contracter“ zverejnil svojim 204 800 sledovateľov zaujímavú predikciu na druhú najväčšiu kryptomenu – Ethereum. Súčasný stav ETH považuje za veľmi prijateľnú pozíciu pre nákup.

Býčí pohľad na Ethereum odôvodňuje najmä tým, že sa cena nachádza nad hlavnými kĺzavými priemermi (MA).

„Veľa ľudí ma vyvádza z miery, ale mne sa ETH páči. Momentálne vnímam trend ako rastúci a tento posledný prepad ako skvelú príležitosť.“

Analýza tradera pre Ethereum
Analýza Etherea od tradera. Zdroj: DailyHodl

Prečítaj si tiež: Guvernér národnej banky v Maďarsku chce zakázať kryptomeny v celej EÚ!

Čo si myslí tento populárny trader o kryptomene AVAX? V prípade tohto projektu vidí obrovský potenciál k prekonaniu celej konkurencie. Pred nedávnom token AVAX dokonca odolal výpredajom po zakótovaní na juhokórejskú burzu UpBit.

Analýza tradera pre Avalanche
Analýza Avalanchu od tradera. Zdroj: DailyHodl

„Vidieť, že AVAX dokázal udržať pumpu pri zakótovaní na UpBit a neprepadol sa, tak to sa mi zdá dosť býčie. Myslím si, že má veľmi veľkú šancu stať sa prvou mincou z TOP 10, ktorá dosiahne svoje predchádzajúce maximum. Môže nastať býčia explózia.“