Tieto technické úrovne na dokupovanie musí poznať každý majiteľ Bitocinu

1

Ethereum prerazilo 4 000 dolárov a viaceré altcoiny zaznamenali v pondelok nové maximá. Napriek tomu však dáta ukazujú, že je stále väčšia chuť nakupovať. BTC medzičasom spadol zhruba o 10% a ponoril so sebou celý trh.

Aj keď trh môže javiť známky vychladnutia, stále viac stablecoinov prúdi na burzy. Čo to znamená? V prvom rade prudko narastá kúpna sila na trhu kryptomien. To naznačuje, že obchodníci sú pripravení a v krátkom čase čakajú na vstup do pozícií v rôznych kryptomenách.

Čítajte tiež – Táto metrika od Glassnode predpovedá nový bullrun BTC a altcoinov!

BTC so silným supportom na 52 000$

Údaje ukazujú, že bitcoinové veľryby – veľkoobchodní investori – zhromaždili významné pozície medzi hladinou 54 000 až 58 000 dolárov. Práve od tejto hodnoty sa odrazila aj cena BTC pri poslednom prepade, kedy sa vytvorilo lokálne minimum na hladine 53 500$. Objavuje sa tu aj klaster 45 000 BTC a to priamo na hladine 52 000$.

Klastre bitcoinových veľrýb
Klastre bitcoinových veľrýb. Zdroj: Whalemap/Twitter

Údaje zostavené z monitorovacieho zdroja Whalemap ukazujú, že najväčší klaster veľrybích mincí zhruba 120 000 BTC je pri hladine 58 000$.

Obchodníci s kryptomenami medzitým stále posielajú veľké množstvá stablecoinov na burzy. Hovorí to hlavne o tom, že väčšina účastníkov trhu nepredpokladá ešte koniec bullrunu.

Hladina 52 000$ sa tak zdá ako celkom silná supportná zóna a pravdepodobne sa v blízkej budúcnosti dozvieme, či tento support aj naozaj vydrží.

Dosiahne Bitcoin v marci nové historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete nakupovať Bitcoin, Ethereum, či ďalšie kryptomeny? Ak nechcete prerobiť, musíte si nájsť kvalitnú, bezpečnú a overenú burzu, ktorá vás neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame Binance, ktorá je svetovou špičkou. Na Binance nájdete široký výber kryptomien a na obchodovanie platíte úplné minimum (0,1% a menej).

Vytvorte si účet na Binance cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

FLIPPENING – Bitcoin padá dole a Ethereum dominuje celý trh! Stane sa z neho líder kryptomien?

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.