top kryptomeny v roku 2021

Na začiatku roka sme na tomto webe rozbehli anketu o kryptomenách, ktorá bola nesmierne populárna. Nakoniec sa jej zúčastnilo viac než 2600 z vás a hlasovali ste, ktoré kryptomeny podľa vás budú mať v roku 2021 najväčšie zisky. Prešlo tri a pol mesiaca, a tak je čas obhliadnuť sa a zhodnotiť, či ste tipovali správne.

TOP 5 coinov – Trafili ste minimálne dva!

A rovno napíšeme, že zatiaľ sa triafate celkom pekne. Na prvom mieste skončilo s 1660 hlasmi Ethereum. To v januári začínalo na 720 dolároch a aktuálne sa obchoduje za 2150 USD, čo je zisk 200%. Avšak Ethereum ďaleko zaostáva za skutočnými šampiónmi tejto altcoinovej sezóny.

Na druhom mieste máme Litecoin. Tomu verilo 1130 našich čitateľov. Bohužiaľ, LTC spravil od januára “iba” 100%, čo je v porovnaní s ostatnými coinami dosť bieda.

V tesnom závese za Litecoinom je však najväčší súčasný konkurent Etherea, kryptomena Cardano ADA. Tá síce momentálne spí na vavrínoch a pohybuje sa cca 15% pod svojím ATH, no od začiatku roka už spravila 750%, takže menšia pasivita sa dá pochopiť.

Štvrtý XRP získal viac než 700 hlasov a nebyť posledného týždňa, asi by to bol veľmi zlý tip. XRP token sa v januári obchodoval za 0,26 USD a dnes to bolo dokonca 1,5 USD. TO je zisk takmer 500%! Avšak ešte pred siedmimi dňami sa XRP obchodoval iba za 50 centov. Takže väčšinu zisku nabral až nedávno.

Piaty skončil so 633 hlasmi Polkadot DOT. Jeden z najväčších februárových skokanov stál na začiatku roka 7 dolárov a na svojom historickom maxime sa predával za 46,7 USD. Dnes je to 41 USD, čo činí zisk takmer 600%. Opäť skvelý tip!

Binance Coin prekonáva 500 dolárov! – Ale ak sa naň budete spoliehať, skončíte zle!

Absolútneho víťaza tohto bullrunu však tipoval iba málokto!

Avšak priebežný víťaz tohto roka, Binance Coin, sa umiestnil až na 9. priečke. Získal iba 362 hlasov. Na začiatku tohto roka ste mohli BNB nakúpiť za 39 dolárov. Dnes už prekonal hladinu 500 dolárov a s kapitalizáciou 78 miliárd dolárov sa pevne drží na 3. priečke rebríčka coinmarketcap. BNB tak spravil zisk neuveriteľných 1250%! Ak by ste na začiatku roka nakúpili za tisícku, dnes by ste mali 12 500 USD.

Ešte stále nie je neskoro. BNB vedie toto rallye a ak ho chcete kúpiť, jednoznačne tak urobte na burze Binance. Okrem Binance Coinu na nej nájdete aj množstvo ďalších kryptomien a na Earn platforme môžete získavať úroky za dlhodobé držanie.

Vytvorte si účet na Biannce cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5%0 na obchodné poplatky.

A tu nájdete návod na používanie Binance Earn platformy:

NÁVOD: Takto získate úroky 1-35% p.a. za dlhodobé držanie kryptomien

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Miroslav

Fusion FSN. Zatial podkapitalizovany ekosystem.
Doporucujem minimalne pozriet.
https://www.fusion.org/en