trading11 analýzy signály

Každý z vás, kto sa niekedy pokúšal tradovať Bitcoin, určite sledoval grafy. Tie sa skladajú z tzv. sviečok a práve sviečky dohromady tvoria formácie, z ktorých sa dá určiť veľa faktorov. Poďme sa pozrieť na 5 formácií, ktoré by mal každý Bitcoin trader poznať.

Engulfing

Táto formácia často vyvoláva obrat v trende a naznačuje, že kupujúci vstúpili na trh a pravdepodobne poženú ceny ďalej nahor. Zahŕňa dve sviečky, pričom druhá sviečka úplne pohltí predchádzajúcu zápornú sviečku. To sa stáva, keď sa druhý deň otvorí cena nižšia ako prvý deň, ale cena rastie v celej sviečke a zatvára sa vyššie než pri otvorení prvej sviečky.

Viac tu:

Formácia Engulfing

Hammer

Súčasťou Hammer je tiež sviečka, ktorá naznačuje pravdepodobné dno trendu. Vyznačuje sa dlhým knôtom v spodnej časti s krátkym telom hore. To ukazuje, že medvede stlačili cenu v časovom rámci dole, len aby videli významný nákupný tlak, aby sa zavrela vyššie než sviečka otvorená.

Viac tu:

Formácia Hammer a Hanging Man

Formácie sú síce skvelé, ale trading je oveľa zložitejší. Preto je fajn mať poruke rady profesionálnych traderov. Už dva roky na tomto webe budujeme kvalitný team a denne publikujeme naše technické analýzy Bitcoinu, altcoinov a komodít. Analýzy poskytujeme našim členom za malý poplatok a do Vianoc ich máte k dispozícii za bezkonkurenčnú cenu! Využite teda vianočné akcie a zaobstarajte si najlacnejšie krypto-poradenstvo na trhu.

>>KLIK<<<

Náhľady analýz nájdete tu.

Three White Soldiers

Vzorec sa vyskytuje cez tri sviečky. Skladá sa z dlhých zelených sviečok s malými knôtmi idúcich po sebe, ktoré sa otvárajú a zatvárajú postupne vyššie než predchádzajúci deň. Je to silný bullish signál, ktorý sa objavuje po klesajúcom trende a ukazuje stály pokrok nákupného tlaku.

Viac tu:

Formácia Three White Soldiers

Rising Three Methods

Vzor sviečky je tvorený troma krátkymi medvedími sviečkami obsiahnutými v rozmedzí dvoch väčších bullish. Vzorec ukazuje obchodníkom, že aj napriek určitému predajnému tlaku si kupujúci udržujú kontrolu nad trhom. Pre obchodníkov s klasickými vzormi sa vzrastajúce tri metódy často tvoria ako býčia vlajka alebo zostupný klin.

Viac tu:

Všetko o formácii Head & shoulders (H&S) – Hlava a ramená (RHR)

Piercing Line

Je to formácia tvorená dlhou červenou sviečkou nasledovanou dlhou zelenou sviečkou. Kľúčovým znakom tohto vzoru je značná medzera dole medzi uzatváracou cenou prvého svietnika a otvorením zeleného svietnika. Na začiatku obchodnej relácie sa často javí ako znesiteľná kvôli výraznému poklesu počas off-hodín. Nákupný tlak sa však zvyšuje v celej sviečke, pritom tesne nad polovicou tela prvej medvedej sviečky, čo svedčí o tom, že býci prevzali kontrolu a majú záujem nakupovať za súčasnú cenu.

Viac tu:

Formácia Tweezer

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance