ANALÝZA – Týchto 5 altcoinov sa oplatí nakupovať – Zvezte sa na vlne HYPU!

2

Bitcoin svojou kapitalizáciou láme rekordy, no kapitalizácia celkové trhu je stále na nízkej úrovni. Zisky sú tak produkované prevažne z bitcoinu. Tie sa však postupne budú prelievať aj do altcoinov. Pozrime sa spolu na top 5 coinov, ktoré nakúpiť práve teraz a môžu generovať slušné zisky do konca roku 2020.

EOS

Eos je prvý zo zoznamu top 5 a to práve preto, že do konca roka by mal uzavrieť konsolidačnú štruktúru symetrického trianglu, ktorý je prítomný po celý rok. Práve uzavretie tohto patternu by mohlo znamenať nastolenie nového uptrendu s prvými targetmi na 3,70$ a 5,40$. Ako som však povedal, uzavretie môže nastať až na prelome rokov.

EOS/USD
EOS/USD

TRON

TRX po prudkej pumpe padalo v korekcii nadol, no nedávno sa cena odrazila od podpory, kde sa nachádza point of control na hodnote 0,0225$. Okrem toho je tam aj podpora pozostávajúca z miním celého rastu. Očakávam tak, že aj TRX bude jednou z top možností kam vložiť peniaze na najbližšie obdobie. Budeme tak atakovať prerazenie predošlého lokálneho maxima. Pre istotu však zadávame stoploss pod podporu.

TRX/USD
TRX/USD

LITECOIN

Litecoin dosiahol prerazenie korekcie, podobne ako očakávame pri spomínanom EOS. Toto prerazenie bolo dokonca potvrdené spodnou formáciou 123 bottom formation. Práve táto formácia bola 15. novembra potvrdená a cena sa dostala nad maximum v bode 2. To je po prvý krát kedy cena dosiahla dlhodobé vyššie maximum od decembra 2017. Trend sa tak potvrdil a korekcia je definitívne prekonaná. Litecoin sa tak stáva znovu príležitosťou na ideálny dlhodobejší nákup.

LTC/USD
LTC/USD

ETHEREUM

Ethereum je v trende už očosi dlhšie no stále je na míle ďaleko od dosiahnutia ATH, čo v porovnaní s BTC hovorí o veľkom rozdiele. Tento trend je však stále atraktívny a hlavne stabilný. ďalšia rezistencia je na 600$, no trend pravdepodobne nebude mať problém túto hodnotu prekonať. Posledná významná podpora bola otestovaná na 320$. Najbližšie dni však očakávam pokračovanie trendu namiesto korekcie.

ETH/USD
ETH/USD

BITCOIN

Ako inak by sme mohli ukončiť zoznam top coinov ako Bitcoinom. Cena BTC stále neindikuje prehriatie trhu a dokonca aj korekcie sú krátke. Naopak počet ľudí so stratégiou HODL, pokles devízových rezerv bitcoinu, neutrálne miery financovania a inštitucionálna akumulácia smerujú k pokračovaniu uptrednu BTC. Je tak pravdepodobné, že do konca roka prekonáme ATH.

Čítajte tiež – SPRÁVY Skvelý piatok pre Bitcoin! Dosiahne do nedele $20 000 ? Poďte zahlasovať

Cena indikuje podpory na hodnote 17,550$ a 16,000$. Momentálne sa uzatvára ďalší krátkodobý rastúci klín. Ak by sme vyleteli z jeho podpory, tak 17,550$ by bolo reálnych. Tieto klíny však sú počas tohto trendu časté a vždy sa končili pokračovaním rastu. Aj keď budeme sledovať menšie korekcie BTC, je to zdravý jav, ktorý podporuje myšlienku stabilného rastu.

BTC/USD
BTC/USD

EXPERT blog – 4 dôvody, prečo Bitcoin do 7 dní dosiahne historické maximum

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Ľubomir Pinter

To je zaujimavy nazor na BTC….skoda ze som si asi pred 2 dnami pustil Vase video kde ste analyzovali BTC a par dalsich coinov. dost vyrazne presvedecenie ze parabolicky rast nie je normalny a pride korekcia na 10-12tis. USD….zrazu ziadna korekcia a nakupujte aj za 18tis. USD…zvlastne nazory. Ako lutujem ze som si prvy krat pustil Vase video kde ste presviedcali o korekcii a teraz presviedcate o raste. Bolo by fajn keby ste si to ujednotili a prezentovali v clankoch a videach rovnake strategie a nie jeden den korekcia parabolickeho rastu na 10-12tis. USD a druhy den rast a kupjute… Čítať ďalej

jozomrkva

chcelo by to kanal na telegrame kde by sme si mohli pisat a nie len citat nazory a cakat pol roka na schvalenie jedneho komentaru….