O utorkovej MEGA pumpe kryptomeny Bitcoin SV sme už písali niekoľkokrát. Od začiatku nám to prišlo veľmi podozrivé a mali sme pravdu. Zatiaľ čo najväčší rast iniciovalo vykúpenie celého predajného orderbooku na páre BSV/BTC na Bitfinexe, následné pohyby už boli v rukách botov. Najväčšie objemy BSV zaznamenal na neznámych zmenárňach a to znamená jediné. Pripravme sa, tento pád bude drsný.

Pu utorkovom altcoin rallye ktorého dôvody sme pokryli v tomto článku už väčšina kryptomien začala korekciu. Zatiaľ čo etablované coiny iba mierne v červenej zóne, BSV už zo svojho ATH (430 $) klesol o celú jednu tretinu na súčasných 290 $. Je v dvojciferných červených číslach a na štvrtom mieste v kapitalizácii ho vystriedal Bitcoin Cash.

4h BSV/USD - Bitfinex

Celkovo tak stratil 50% ziskov a to len potvrdzuje naše vyjadrenia. Bitcoin SV je scam! Ak chcete, nakupujte ho na vlastné riziko keď sa nič nedeje a je dole. Je dosť možné, že ešte príde ďalšia pumpa. Ale inak sa ho radšej vyvarujte.

Môže vás zaujímať:Prezident Maduro vdýchol nový život do Venezuelskej kryptomeny petro

Prepad teraz bude s najväčšou pravdepodobnosťou pokračovať a po čase sa vráti na svoju pôvodnú cenu v rozpätí 80-120 $.

Zaujímavé je, že aj počas najväčšieho rallye boli objemy na pároch s BSV minimálne. Podľa niektorých zdrojov sa v najväčšom hype zobchodovali coiny s celkovou hodnotou 36 miliónov dolárov. Coinmarketcap pritom ukazoval až 7-miliardové volume, čo je samozrejme úplný nezmysel. Toto volume BSV dosiahol vďaka shit zmenárňam, ktoré spustili svojich botov a umelo ho nafúkli do absurdných  rozmerov.

Nezmeškajte dnešný LIVE Trading! O 16:00 sa vidíme na BitLinku.

>>>LIVE Trading 2.0 – Dva dni po pumpe – Bude nasledovať otočka?<<<

A slovo „absurdných“ je naozaj príhodné, keďže sedem miliárd je viac, než celková kapitalizácia BSV. Ako napísal Dalmas Nhetich, toto je recept na katastrofu.

A katastrofa už prichádza. Užime si teda voľný pád BSV a sme zvedaví, čo za koniny bude postovať Craig Wright na svojom Twitteri. Určite niečo v štýle:

„Toto je akcia zlých proponentov Bitcoinu a Bitocin Cashu! Ale pravdu neumlčia. Dostal som prístup ku svojmu miliónu BTC. Nakupujte, pretože za chvíľu ideme na 10000 $!“

Alebo niečo podobné…

Čo čítať ďalej?

Bitcoin SV je EXIT SCAM! Kričia skeptici pri pohľade na 100% pumpu

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of