TOP 3 kryptomeny na tento týždeň (Týždeň 25/2021)

Kategorie: Novinky
kryptomeny na tento týždeň
kryptomeny na tento týždeň

Opäť prinášame prehlaď dôležitých udalostí na nasledujúce obdobie. Na ktoré kryptomeny sa zamerať a čo sa teraz oplatí kúpiť?

Ethereum Classic – Update kryptomeny

Počas včerajšieho dňa úspešne prebehol Magneto update. Jednalo sa o testnet, ktorý aplikoval niektoré vylepšenia zo známejšej siete Etherea. Po dlhšej dobe tak aj staršia a zároveň pôvodná verzia Etherea má konečne zaujímavú novinku, ktorá priniesla razantnú zmenu v poplatkoch. Konkrétne sa cena za poplatky má stabilizovať a nemalo by sa stať, že za transakciu zaplatíte desiatky, či stovky EUR.

ETC/USD, zdroj: tradingview.com

Môže ťa zaujímať: Krypto fanúšikovia s napätím očakávajú dokument o Ethereu – za 3 dni tvorcovia vyzbierali 1,9 milióna USD.

NEO – N3 RC4 Testnet

Počas včerajšieho dňa úspešne prebehol aj testnet na kryptomene NEO. Tento testnet bol hlavne aplikovaný kvôli Neo N3 MainNetu. Toto ďalšie vylepšenie bude už v dohľadnej dobe. S kryptomenou NEO prechádza na novú sieť aj kryptomena GAS.

NEO/USD update, zdroj: tradingview.com

NEO zatiaľ na tento fundament reaguje mierne bullish. Treba však podotknúť, že po poklese sa takmer všetky kryptomeny odrazili a teraz rastú. N3 RC4 Testnet bude mať skôr charakter dlhodobého fundamentu, keďže sa jedná o prípravu na MainNet.

Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť a nakúpte nejaké kryptomeny. Bitcoin, Ethereum a stovky ďalších coinov na burze Binance. Ide o kvalitnú, overenú a bezpečnú burzu, ktorá vás nebude okrádať na skrytých poplatkoch. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na nákup/predaj kryptomien.

Ethereum – London Hard Fork

Netreba zabúdať ani na aktuálne najdôležitejší update na nasledujúce obdobie. Jedná sa o Ethereum London Hard Fork, ktorý prebehne 04.08.2021. Prinesie veľa zmien a aplikuje veľa nových protokolov. Update prinesie do Ethereum siete hlavne zníženie poplatkov, a podľa vývojárov má nalákať ešte viac používateľov siete, aby prešli na Ethereum 2.0.

ETH/USD, zdroj: tradingview.com

Ako môžeme vidieť na grafe, v porovnaní s ostatnými kryptomenami Ethereum si pomerne dobre drží svoju hodnotu. Dokonca počas posledných hodín táto kryptomena rástla rýchlejšie ako Bitcoin.

Prečítaj si aj náš daľší článok: Bitcoin dosahuje najvyššiu ponuku v histórií – potvrdzuje to kniha objednávok na Binance